Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit csinálnátok, ha rendelkezn...

Mit csinálnátok, ha rendelkeznétek Superman erejével?

Figyelt kérdés

#repülés #politika #lézer #erő #Superman #hatalom #DC DC Comics #szupereerő
2018. máj. 18. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Eltakarítanám gyakoriról az idióta kérdéseket!
2018. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felvennék egy hipszter szemüveget és jelentkeznék újságírónak.
2018. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem afrikával kezdenék valamit.

afrika alaphelyzetben egy földi paradicsom.

meleg van,jó a termőföld,szinte folyamatos lehetne a termelés olyan szinten,hogy az egész világot elláthatná kajával.

úgy mint régen egyiptom egész rómát gabonával.

ehelyett az éhezők a betegségek meg a háborúk földrésze.

ez szerintem megoldandó probléma lehetne.

ezen kívül felszámolnék minden olyan egyént,csoportosulást és bankot akik 1 személyben túl nagy hatalom birtokosai.

és mivel van bennem némi rasszizmus is,atomot dobnék kínára.

2018. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg eltitkolnám, mert nem akarnám, hogy elfogjanak és kísérletezgessenek rajtam.


Csajokat kukkolnék.

https://www.youtube.com/watch?v=82A3kJ3piYM


Mondanám, hogy elmennék háborús övezetekbe megállítani az erőszakot, de úgyse tudnék ott lenni mindenhol, és általában nem olyan a világ, hogy van egy jó és egy rossz oldal, így azt se tudnám, kinek segítsek.


Segíthetnék eltakarítani a szemetet és beledobni a Napba, hoyg tisztább legyen a környezet.


Nem vennék több BKK-bérletet.


Segíthetnék nehezebb helyzetben a tűzöltóknak, rendőröknek.

2018. máj. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De hogy tudnának szerinted elfogni? Superman kib***ott erős, egy olyan mint ő a valóságban is simán kipusztíthatná az emberiséget, ha ahhoz lenne kedve. A kryptonit nem létezik, és a kérdésemben úgy gondoltam, hogy nem is létezne.
2018. máj. 19. 13:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne becsüld alá az emberiséget :D


Nem ismerem annyira Supermant, de az biztos rossz neki is, ha arzénos kaját eszik.

Az altatógáz hat rá?

És ha folyton felébresztik és nem hagyják aludni?


Nem lenne egy nyugodt pillanatom, mindig cesezegtnének az emberek, hogy segítsek már arréb rakni a bútort :D

2018. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Csak kitalált dolgok árthatnak (a kitalált) Supermannek, és ezek a kitalált dolgok a kérdésemben sem léteznek, csak egy Superman képességeivel rendelkező ember.


"Nem lenne egy nyugodt pillanatom, mindig cesezegtnének az emberek, hogy segítsek már arréb rakni a bútort :D"


Ez lehet :D De azért akkor bárki kérésének a teljesítését megtagadhatnád, ha eleged lenne a dologból.

2018. máj. 19. 14:54
 8/8 LeonScottKennedy ***** válasza:

Én nem vagyok egy képmutató ember, szóval:

Elfoglalnám a Földet, az emberiség a szolgám lenne. Valószínűleg elég hamar ráunnák az emberekre, úgyhogy elmennék a Földről és értelmes élet után kutatnék az univerzumban, hogy őket is leigázzam, és így tovább.

2018. máj. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!