Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem csinálnak Star...

Miért nem csinálnak Star Wars-filmet a sithek szemszögéből, történeteiből?

Figyelt kérdés
Annyi komoly potenciál rejlene a régi vagy akár újabb sith történetekben, karakterekben, miért nem készül róluk film? Helyette unásig ismert karakterek eredettörténeteit erőltetik.

2018. máj. 24. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem hogy miért nem csinálnak. De egyetértek veled.

Viszont előbb utóbb biztos sor kerül erre is mert a Disney még egy ideig biztos nem áll le a Star Wars filmekkel.

2018. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

mert nem lehetne normálisan megcsinálni korhatár besorolás nélkül.

ha meg korhatáros akkor a dizni a nézők 80% dobhatja a kukába.

ami mondjuk röhej,mert még így is kassza siker lenne.

én mondjuk azt hittem,hogy a zsivány egyes végén vader hetelésének elsöprő sikere el fogja billenteni a mérleget az infantilizmusból és a gyerekfilmből.

de ugye az után jött az utolsó jedik ami mindenfajta ilyen reményt elsöpört.

ebből meg jön hogy ha egy gagyi fos sw film is kassza siker,akkor egy jó az mi lenne?giga siker?

2018. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De miért lenne korhatáros? A Zsivány Egyes vagy a Sithek bosszúja sem volt korhatáros, pedig azokban is gyilkolásztak sithek.
2018. máj. 25. 16:56
 4/6 Tomcsi80 ***** válasza:
Túlságosan is biztonsági játékra mennek. Inkább a jól ismert filmek világán belül mozognak, mint, hogy kockáztassanak egy Baljós árnyak előtti időszakban játszódó filmmel. Ez a Marvel filmekhez hasonló megoldás nem biztos, hogy mindenkinek bejön. Pedig a Jedi-Sith ellentét adja a sava borsát az egész Star Wars-nak.
2018. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azért nem egészen kérdező,mert amiket írtál ott nem voltak főszereplők a sithek.

lényeges és meghatározó mellékszereplők voltak a pozitív karakterek mellett.

míg egy bane,vagy plagues sztoriban valóban a sithek a főhősök és az ő szemükön keresztül látja az olvasó a világot,meg hogy élvezetből is öldökölnek,tömeggyilkolnak.

és persze azt is remekül bemutatja,hogy a jók igazából milyen kicsinyesek és buták,ezzel is azt fokozva hogy a "gonosznak" szurkoljon az olvasó.

a dizninél meg ahogy látjuk egyértelműen a gyerek max ifjúsági vonalon tették le a voksot,ezért én a közeljövőben nem számítanék felnőtt történetre.

2018. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En ia gondolkoztam már ezen. Remélem csinalnak fognak, az elso resz elott kene valahova bevagni egy ilyen reszt
2018. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!