Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez a Queen-ről készült új...

Ez a Queen-ről készült új film milyen lesz szerintetek?

Figyelt kérdés
A trailer alapján nekem elég gagyinak tűnik.

2018. máj. 24. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is:aaaaaaaaaaaaaa!!! Queen rajongóként egy álmom vált valóra. A trailerrel szerintem nincs gond, nem lehet embereket Pontosan leutánozni, főleg úgy, hogy nem is ismered az illetőt (nem gondolom, hogy Rami Malek bármikor is találkozott volna Freddie Mercuryval, aki azért egy eléggé komplex emberke volt). A hangjukat ugye a Freddiet meg a Briant játszó színészeknek hallhattuk(nem biztos, hogy ez túl magyaros volt, de remélem, érthető), szerintem nagyon jól sikerült, főleg a Briant játszó színésznek. Csak nézz meg egy Brian May interjút...


Az biztos, hogy nem pontosan a történtek szerint fog menni a történet, hiszen ez nem dokumentum film, hanem "csak" egy film a Queenről.


Egyébként nekem a kedvenc "Queen korszakom" a hetvenes évek, szóval nagy örömömre szolgál, hogy a film inkább arra koncentrál, és nem húz le még egy bőrt Freddie haláláról. Vagyis, fontos az is, hogy tudjuk, de...Freddie Mercurynak az élete is nagyon fontos, nem csak a halála...

2018. máj. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az első válaszolóval. :)
2018. máj. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Iszonyat jó volt!! :)
2018. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!