Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars kérdés! Mi lenne a...

Star Wars kérdés! Mi lenne a kimenetele az alábbi párbajoknak?

Figyelt kérdés

A múltkor láttam egy hasonló kérdést ahol azt kérdezte valaki hogy ki nyerne két karakter között, és eszembe jutottak érdekes párosítások, ahol számomra megjósolhatatlan lenne a végeredmény, ti mit tippelnétek ezeknek a párbajoknak a kimenetelére kánon Star Wars szereplők között?


Phasma kapitány vs. Boba Fett

Rey vs. Grievous tábornok

Darth Vader (egyedül) vs. 8 praetorianus őr egyszerre

Ahsoka vs. Rey

Kylo Ren vs. Dooku gróf

Ahsoka (felnőtt) vs. Darth Sidious

Asajj Ventress vs. Kylo Ren

Boba Fett vs. Jango Fett

Darth Vader vs. Yoda

Yoda vs. Mace Windu

Savage Opress vs. Darth Maul

Darth Maul vs. Grievous tábornok

Kylo Ren vs. Kit Fisto

Rey vs. Darth Sidious

Rey vs. Darth Vader

Luke Skywalker vs. Snoke

Luke Skywalker vs. 8 praetorianus őr egyszerre


Szerintetek ezeket a párosításokat ezeket ki nyerné?



2018. máj. 26. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
megszámozhattad volna,mert így minden sor elé másolni kellene a vs feleket.
2018. máj. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Phasma vs Boba: Boba

Rey vs Grievous: Nehéz, de Rey valszeg az egész világegyetemet képes lenne elpusztítani, szóval ő

Vader vs 8 őr: Vader kérdés nélkül

Ahsoka vs Rey: Ugyanaz mint Grievousnál, Reyt nem lehet legyőzni

Kylo vs Dooku: Egyikük egy senki akit egy olyan ember győz le aki életében először fog fénykardot, a másik meg a Sith Tanítvány, egyike a galaxis legjobb vívóinak és erőhasználóinak, aki mielőtt Sith lett, több évtizedig volt Jedi mester, a rend egyik legmegbecsültebb tagja volt, Qui Gonn mestere is. Dooku kérdés nélkül


Ahsoka vs Darth Sidious: Ez még egyértelműbb, Sidious, ki se fejtem olyan egyoldalú "csata" lenne


Assajj vs Kylo: Assajj


Boba vs Jango: Jango, a filmek alapján láthattuk hogy sokkal jobb fejvadász volt aki még egy jedi mesterrel is felvette a harcot


Vader vs Yoda: Valószínűleg Yoda nyerne, ez már inkább 70-30% de 5-ből 4x szerintem Yoda nyerne.


Yoda vs Windu: Nehéz kérdés, a legjobb vívó a legjobb erőhasználó ellen, szerintem Yoda valamivel esélyesebb, de Windu is nyerhetne


Savage vs Maul: Maul, nem hiába ő volt a mester kettejük között


Maul vs Grievous: Maul, ha a 2003-as grievoust nézzük akkor ő


Rey vs Sidious: Ugyanaz a helyzet mint az összes Rey párosÍtással, ray egy nézésével elpusztítaná az egész galaxist.

De amúgy a jelenlegi ismeretek alapján még Sidious nyerne :)


Rey Vs Vader: 100%-ban ugyanaz, mint az előző


Luke vs Snoke: Luke..


Luke vs 8 őr: Luke törött kézzel, lábbal, szem nélkül, fénykard nélkül.

2018. máj. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyetlen tényleg hiteles válasz, hogy akit az író akar. Minden más csak fantáziálgatás, egyéni preferencia alapján.
2018. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Phasma vs Boba Fett: Itt inkább Boba Fett-re fogadnék.


Rey vs Grievous: Ha a helyzet azt kívánja meg szerintem Rey húskonzervet(majdnem szószerint :)) csinál Grievous tábornokból. Főleg,hogy vele ott az Erő méghozzá nem is kis mértékben. De fénykard párbajban is helytállna szerintem és minimum egálban lennének.


Vader vs 8 praetorianus őr: Vader győzelme.


Ahsoka vs Rey: Ahsoka jóval tapasztaltabb,úgyhogy a harcban itt inkább ő nyerne. A Rebelsben már simán Maul szintjén áll,de inkább még jobb is és Vader szintjétől sincs olyan messze. És mivel nem halt meg még nem tudjuk hova erősödhet.


Kylo Ren vs Dooku: Dooku egyértelműen. Oké kicsit nehezebb dolga lenne mint a klónok támadásában Anakin ellen,de azért a fölénye egyértelmű.


Ahsoka vs Sidious: Jelenlegi tudásunk szerint biztosan Sidious nyerne.


Ventress vs Kylo Ren: Szerintem ez nagyon kétesélyes lenne egyikre se mernék túl nagy összeget feltenni.


Boba vs Jango: Testi adottságaik tök ugyanolyanok mivel Boba Jango klónja. És nagyjából hasonlóképp tapasztaltak is,úgyhogy ezt nemigen lehet megmondani. Bár hallottam olyat,hogy Jango elvileg keményebb volt egy fokkal.


Vader vs Yoda: Yoda nyerne egyértelműen.


Yoda vs Windu: A legjobb vívó vs a legnagyobb erő használó esete. Szerintem hosszabb távon Yoda előnybe lenne az Erő behatóbb ismerete miatt és ezzel nyerne.


Savage vs Maul: Elég nagy fölénnyel Maul. Nem véletlen ő volt a mester.


Maul vs Grievous: Maul neki állhat kardozni Grievous-sel,de inkább végigvagdossa 20x a falon és egy Erő zúzással szétzúzza a belső szerveit. Ha fénykard párbajnál maradunk akkor viszont már kétesélyes eléggé,de inkább Maul lenne fölényben.


Kylo vs Kit Fisto: Kylo valószínűleg. Főleg,ha az Ep III-as Kit Fistot nézzük :) De a tcw-beli Kit Fistot is letudná győzni szerintem.


Rey vs Sidious: Azért Sidioushoz szerintem még ne hasonlítgassuk Reyt :) Ebből már nem nehéz kikövetkeztetni kire voksolok :)


Rey vs Vader: Nagyjából ugyanazt tudom mondani mint az előzőnél mégha Vader nem is lenne akkora erőfölényben mint Sidious.


Luke vs Snoke: Itt inkább Luke-ra tippelek bár Snoke harci képességeiről igazából semmit se tudni. Abból indulok ki,hogy Snoke jól láthatóan félt Luke-tól és ez nem lehet véletlen.


Luke vs praetorianusok: Luke elég hamar lerendezné az ügyet asszem :)

2018. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, Kylo vs Kit Fistot kihagytam a listámból, de amúgy Kit Fistora voksolok.
2018. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyet kihagytam, szerintetek a Darth Vader vs. Mace Windu párbajban mi lenne a végeredmény?
2018. máj. 28. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Nah itt vannak az én válaszaim. Nagy sw fan vagyok megpróbálom a lehjobb válaszokat leírni.


Phasma vs Boba: Boba. Neki nagyobb és jobb felszerelése van, meg Phasma elég sgerencsetlen szvl Boba nyerne.


Rey vs Grievous: Grievous. Rey nem Jedi meg csak egy Padawan meg nincs felkészülve egy négy Kardos ellenfélre szvl Grievous.


Vader vs 8 pr.őr: Vader. Valószínűleg hamar elintézné őket.


Ashoka vs Rey: Ashoka. Nagyon gyors Ashoka valószínűleg hamar kinyirná Reyt.


Kylo vs Dooku: Dooku. Dooku egy fejlett Sith nagyúr Kylo meg egy Padawan még.


Ashoka vs Sidious: Sidious. Nem hinném hogy Ashoka ki tudná védeni az erő villámokat.


Asajj vs Kylo: Asajj. Sokkal gyorsabb így ő is hamar kinyirná Kylot.


Boba vs Jango: Jango. Ez necces de Jango többet tanult mint a fia ezért ő.


Vader vs Yoda: Yoda. Ez is nagyon nehéz, valószínűleg egy nagyon hosszú párbaj lenne de Yoda nyerne mivel nagyon sors és kikészítené ezzel Vadert.


Yoda vs Windu: Yoda. Erre nem tudok nagyon választ adni még mindig játszom ezt a párbajt a gondolatomba de nem jövök rá ki nyerne. Szerintem Yoda nyerne. Azért még is a legjobb erőhasználó.


Savage Opress vs Maul: Maul. Opress csak egy benga állat akinek erőt varázsoltak.


Maul vs Grievous: Maul. Szerintem Maul simán kicsinálná Grievoust. Ugye ő egy erőlökéssel is eltaszíthatná így ő nyerne yzerintem.


Kylo vs Kit Fisto. Kylo. Kit Fisto 5 másodperc alatt meghalt Sidious ellen még amúgy is ő inkább az erőt használja mivel zöld kardja van. Kylo meg legyűrné így.


Rey vs Sidious: Sidious. Ugye hát a Slywalker Korában is csak a szellemek támogatásával tudta őt legyőzni Rey de szerintem azon kívül simán nyerne Palpi.


Rey vs Vader: Vader. Ez egyértelmű. Elég egy erőroppantás és Reynek nyekk.


Luke vs Snoke: Luke. Snoke csak egy szimpla erőhasználó.


Luke vs 8 pr.őr: Luke: Ez egy nagyon sokáig tartó párbaj lenne, de Luke szerintem legyűrné őket.


És a bónusz az a Maul vs Vader: Vader. Erről van egy fan film ahol Vader nyer. Szerintem Vader jól kijátszaná Windut így ő nyerne. De nagyon necces ez is.


Megpróbáltam a legjobb válaszokat adni. 😁

2020. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!