Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit gondoltok a Star Wars...

Ti mit gondoltok a Star Wars Solo filmben Qi'ra karakteréről?

Figyelt kérdés
Nektek mi róla véleményetek, hogy tetszett? Örültetek a "fejleményeknek"?

2018. máj. 26. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem rendben van :)

Viszont más színésznő is játszhatta volna... Clarke asszonyt sose a színésztudásáért szerettem :P

2018. máj. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy a könyvekben szó nincsen róla :D
2018. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen könyvekben?
2018. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

SPOILER is jön, nem akarom elrontani senki élményét:


Számomra eléggé hiteltelen az ő karaktere. A film elején csak annyit látunk, hogy egy picsogó kis liba, aki próbál menni a pasija után, de még ehhez sincs bátorsága igazából. Aztán eltelik három év, és hirtelen oda lyukadunk ki, hogy sokkal többre vitte, mint Han: ő már egy galaktikus maffiafőnöknek a jobbkeze, sőt, mint a film végén kiderül, a sithekkel is felettébb jó kapcsolatban van; miközben Han még mindig egy noname gyalogos katona a birodalmi hadseregben, aztán meg éppen csak próbál betörni a rablók és csempészek világába. Nekem ez így nagyon meredek volt őszintén szólva...

2018. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan mint Emilia Clarke összes többi karaktere. Jellegtelen, bámul maga elé és próbál fontosnak tűnni. Sajnos tökéletes példája annak, hogy Clarke műfajt tévesztett.
2018. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!