Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek Showder...

Mi a véleményetek Showder Klubról?

Figyelt kérdés

Eleinte, amikor elindult a műsor, szerintem állati jó volt. Örültem, hogy végre sikerült a RöTöLö-nek egy igazán humoros műsort összedobnia. De sajnos úgy a negyedik-ötödik évadnál már elég erőteljes színvonalcsökkenést éreztem, és ez a folyamat a mai napig tart. A 2012-es roast jó volt, de amúgy már rég lemondtam erről a sorozatról.


Ti mit gondoltok róla? Szerintetek se olyan jó már, mint régen?



2018. jún. 4. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Igen. A regiek tagok meg jok, de az ujak nagyon gagyik. Valahol a szomszedneni belepese korul indultak meg a lejton. Adam, KAP es Bodocs meg mindig kiraly.
2018. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lefutott műfaj , volt pár adás 10 év alatt ami klassz volt de többségében inkább erőltetett . A havonta 1 adás bőven elég lenne , ezt is összevághatnák több helyszín legjobbjaiból .
2018. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én örültem, hogy beléptek a Szomszédnéniék a csapatba. Kiss Ádám mára viszont már borzalmasan idegesítő (szerintem). Dancsó Péterhez tudom hasonlítani: régen jó volt, mára már csak egy beképzelt és túlértékelt jópofizó ripacs.
2018. jún. 4. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Sztem az egész bagázsból van kb. 4-5 ember, aki tényleg tehetséges: Bödőcs, Kőhalmi, Litkai, KAP talán. Oszt ennyi.


A színvonal-csökkenésben semmi meglepő nincs. Maga a góré, Litkai is tisztában van ezzel. Egyszerűen néhány tehetséges ember nem tud ennyi poént gyártani, ezért muszáj volt felhígítani a mezőnyt.

2018. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ellaposodott szahar, az első három-négy évad volt a legjobb, az ötödiket is bírtam még, de mióta az az új főcímdal van, azóta nagyon unalmas lett számomra.
2018. nov. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!