Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Még gyerekkoromban láttam egy...

Még gyerekkoromban láttam egy sorozatot de nem találom a címét. Segítenél?

Figyelt kérdés
szóval 19 éves vagyok és gyerek koromban láttam egy sorozatot ha jól emlékszem az animaxon ment. hasonlóan a pokémon-hoz vagy a bakugan!-hoz itt is el dobtak egy követ az volt a neve magyarul ki mondva mert nem tudom hogy hogy írják pontosan: enömájt (ne röhögj légyszi :D ).? gyűjtötték ezeket a köveket vagy én nem is tudom hogy mi a rendes neve. ilyen anime mese volt legalábbis nagyon hasonlított rá. ti nem tudjátok a címét??

#sorozat #anime #mese #Pokémon #Bakugan #Animax #Migos #enömájt #ne röhögj #quavo
2018. jún. 8. 01:21
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Beyblade, Yu-Gi-Oh, vagy esetleg Cardfight Vanguard lehet, mert ezek hasonlóak a Pokémon/Bakuganhoz... de akárhogy is, ennek az anime karakternek, biztosan kennék egy májkrémes kenyeret, mert úgy látszik nagyon szereti a kenőmájt. :)
2018. jún. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Power Stone című anime hasonló azthiszem
2018. jún. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Deltora Quest?

[link]

2018. jún. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Digimon ?
2018. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Dinoszauruszok királya???
2018. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Homrafirecrow ***** válasza:
100%
Magi-Nation :)
2018. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azta és kajak Magi-Nation köszi. és még a dinoszauruszok királyára is emlékszek :) köszönöm szépen mindenkinek aki kommentelt :)
2018. jún. 12. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!