Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak az én agyam halt le a...

Csak az én agyam halt le a Jurassic World 2 végén amikor a kislány ráengedte a dinoszauruszokat a világra?

Figyelt kérdés

Emberi viselkedés szempontjából logikátlan. Hisz előtte majdnem megzabálta egy.

A film készítőinek jó mert nyitva maradt a történet egy harmadik részhez.



2018. jún. 10. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Az enyém nem halt meg. Én is ugyanúgy kiengedtem volna mindet. Nem volt logikátlan. Egy ragadozónak meg az a dolga, hogy úgy viselkedjen, mint egy ragadozó. Nem ő tehet róla.

Az oroszlánok is ölnek néha embert, még sem irtjuk ki őket.

2018. jún. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Kit érdekel, már a 20. bőr egy alapvetően JÓ sztoriról lehúzva.
2018. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER ALERT!


Így premier alatt ilyet kérdezni :) Szép troll húzás

2018. jún. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez igazából nem spoiler, már a traileből is kiderül, hogy a szigetnek annyi, hogy a városban kergetik őket, meg azt is, hogy nem fogják őket kiirtani, és azt is, hogy nem fogják őket állatkertben tartani. Meg hát gondolom, terveznek folytatást, az dinók nélkül nem megy. Innen nem egy nagy logika, hogy mi fog történni velük a film végén, mondom ezt úgy, hogy még nem láttam.

Most tegye föl a kezét, aki komolyan azt hitte, hogy egy Jurassic Park film majd arról szól, hogy jól kiirtják őket?

2018. jún. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor igaz, ha úgy fogod fel a trailert (ami nagyon sokat elmond a filmből), hogy nem spoiler. Ám vannak, akik nem néznek tailert pont azért, mert spoilerezik. :)


Deadpool trailerek ezért voltak korszakalkotóak: Nem a filmből mutattak jelenetet, hanem a film hangulatát adták át, a filmben nem látható jelenetekkel.


Én nem láttam sem a trailert sem a filmet. A filmet meg akarom nézni. A tailert nem.

Lehet én még nem vagyok agyhalott, nekem ez spoiler.

2018. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyád.
2018. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!