Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars Nihilus?

Star Wars Nihilus?

Figyelt kérdés
Szerintetek voltak olyan személyen a star wars univerzumban akik lebírták volna nyomni Darth Nihilus-t ? Kardpárbaj és az erőérzékenységről külön külön esélyeseket tudnátok írni ?:)

2018. jún. 10. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Vívásban azért voltak Nihilusnál jóval hatalmasabb erőhasználók a galaxisban, szerintem Meetra vívásban akkor is legyőzi ha a sith nincs legyengülve.

Egyébként Tulak Hord, Exar Kun, Revan, Darth Sion, Raskta Lsu (a DB könyvből) mind jóval jobb vívók voltak nála , és még lehetne folytatni a sort.


Erőhasználóként viszont szinte páratlan a galaxisban, az egyetlen aki szerintem képes felvenni a versenyt az A Sith Császár, azaz Valkorion (más néven Darth Vitiate), ez nagyon 50-50%-os párbaj lenne, szerintem Valkorion képes lenne legyőzni őt, de nagyon nehezen.



Egy rendes csatában ahol mindent lehet használni szinte verhetetlen lenne, az egyetlen akinek lenne ellene bármi esélye Vitiate lenne, egyébként kb mindenki más ellen a párbaj már azelőtt véget érne mielőtt az ellenfele közelebb kerülne hozzá (persze ha egy ereje teljében lévő Nihilusról beszélünk)

2018. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!