Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bosszúállók: Most akkor Loki...

Bosszúállók: Most akkor Loki meghalt?

Figyelt kérdés
Nem láttam az egész filmet szóval spoilert nem szeretnék. Csak erre az egy kérdésre szeretném tudni a választ. Az elején Loki halála valós volt vagy csak megint illúzió?

2018. jún. 14. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Bizonytalan. Fennhagyták a kérdést, hogy feltámadhat.

Majd a következőben meglátjuk. Vagy nem.

2018. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meghalt. Persze, simán trükközhetett, de szerintem most nem ez történt.


Visszahozni, viszont vissza lehet. Erre két mód is van: a Lélek kővel, vagy időutazással.


Az utóbbihoz annyit, hogy kiszivárgott képek alapján Tony-ék visszatérnek az első Bosszúállók idejébe, ahol Loki ugye még él. Ha Thor is velük megy, akkor nehezen hinném el, hogy otthagyná. Amilyen, könnyen meg lehet, hogy magával viszi a jelenbe, így megmentve, bár törölve például a Sötét Világ történéseit.


A képregényekben is volt, hogy igazából meghalt, de Thor visszahozta a lelkét, szóval bármi lehetséges.

2018. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen, de egyáltalán nem kizárt, hogy visszafordítják. 80% mondjuk.
2018. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm hát remélem visszahozzák én nagyon szomorú voltam mikor meghalt
2018. jún. 16. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bizonytalan. Tom is olyan kétértelműen beszél ez interjúiban, hogy esküszöm nem tudom eldönteni. Mindenesetre egy biztos. Nem mondja ki, hogy Loki végleg halott pedig simán megtehetné hisz azzal úgymond nem mondana semmi újat. Szóval ez nekem kicsit fura, de aztán ki tudja. A másik meg szerintem most nem játszotta meg a halálát, de egy kiskéssel nekirontani Thanosnak baromság volt és ezt szerintem ő is tudta. Valamit tutira tervez, mert igazából simán meg is úszhatta volna ha nem próbál rárontani Thanosra. Szerintem valahogy meg akarja menteni az Asgardiakat vagy valami hasonló és szépen elintézi, hogy visszajusson az élők soraiba. Vagy ha nem erről van szó akkor tuti valahogy visszahozzák az időutazásban, mert ha már ott az esély rá azok után, hogy feláldozta magát elég bunkóság lenne otthagyni.
2018. jún. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!