Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A leírás alapján, melyik film...

A leírás alapján, melyik film lehet ez?

Figyelt kérdés

Régebben egy horror filmes toplistában láttam, az alábbi jelenetet:


Egy hordágyhoz szíjazott férfit toltak végig egy elmegyógyintézet folyosóin, fehéh köpenyes orvosok kíséretében.


Egy szakaszon a folyosó felett rács húzódott, amely egyfajta ketrecként funkcionált.


Egy kicsit arrébb pedig egy végtagog nélkül ember volt látható egy emelvényen, melyhez láncokkal rögzítették.


A padlót és a falakat vér borította, mikor véget ért a jelenet a hordányat egy folisval elválasztott helyiségbe tolják.



Közben a kamera gyakran ráközelített örjöngő, kényszerzubbonyos személyekre.


Úgy rémlik, hogy fentebb leírt ketrecben volt egy a babáját szoptató nő, bár ebben nem vagyok biztos.


A leszíjszott férfinek pedig hosszabb göndör haja volt, és szemüveget viselt, kicsit 80-as, talán kora 90-es éveket idézte a megjelenése, de ebben sem vagyok 100%-osan biztos.


Ami talán még számít, hogy a részlet alatt Yello Oh Yeah című száma szólt, de elképzelhető, hogy ezt a videós vágta alá.


Az is biztos, hogy nem WatchMojo féle toplista volt.


Kb. ennyi maradt meg, remélem ebből kitalálható.



2018. jún. 15. 19:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Közben meglett a címe: Jákob lajtorjája.
2018. jún. 15. 20:22
 2/2 anonim ***** válasza:
Köszi, ezt megnézem. :D
2018. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!