Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok nekem segíteni egy...

Tudtok nekem segíteni egy filmcímmel? Nagyon kevés a támpont, szóval nehéz. Hiába keresem pár éve. A többi lent

Figyelt kérdés

Emlékszem egy lányra, aki talán árva. Meg egy nagy házra, talán ott élt, ami egy idős hölgyé volt, és a ház könyvtárában volt vmi kincs (talán egy ládában).

Tudom ez, nagyon kevés, de hátha :)



2018. jún. 16. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Két tippem van

Jane Eyre

[link]


A titkok kertje

[link]

2018. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem :( Bár A titkok ketrje közelebb volt a megoldáshoz, mert jellegre 80as évek vége 90es évek eleji film volt
2018. jún. 17. 00:03
 3/5 anonim ***** válasza:
A kapitány kincse? (Reszkessetek kincsrablók címen is megjelent)
2018. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, A kapitány kincse lesz az, köszönöm!! Ment a hüvelykujj :)


Kicsit benéztem az évet, mert ez a film 77-es, viszont ahogy a ládából kihullottak a pénzérmék a film végén, az nagyon ismerős volt.

2018. jún. 22. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Mázli, hogy eszembe jutott.


Anno mi is rongyossá néztük öcsémmel VHS-en, és néha - úgy öt évente - eszembe is szokott jutni a film. De azért elég sok dolog kiesett, amire most jöttem rá, amikor a válasz megírásához kutattam kicsit.

Nem emlékeztem pl. arra, hogy a főszereplő hogyan kerül a nagy házba, és arra sem, hogy az időzd néni még él a filmben... viszont a nyomra vezető verset ma is el tudom szavalni. :D


De az, hogy az a kicsit fiús, nem túl szép főszereplő Jody Foster.. hát attól majdnem leestem a székről. O_o

2018. jún. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!