Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak èn könnyeztem meg a...

Csak èn könnyeztem meg a bosszúállók vègtelen háborúk vègèn? Főleg mikor Pókember is meghalt? Pedig nem szoktam filmem "sírni"

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Én mostanság elég síros lettem filmeken, ezen is sírtam.

SPOILER

Loki halálánál, majd amikor Thor mondja az Őrzőknek, hogy mégis mit veszíthetne még, könnyeztem.

Amikor Peter lelőtte (volna) Gamorát könnyeztem, a halálnál sírtam.

Mikor Wanda megöli Víziót az is valami eszméletlen szívszagattó volt.

A porladásoknál meg a kedvenceim haltak meg, minden újabb elporladt kedvencem egy újabb rúgást volt. Ott főleg Groot utolsó szavai (lefordítva "apa") Mordályhoz volt szomorú.

Pókember halálnál... ott eltörött az a bizonyos mécses. Főleg mert Tony többször mondta, hogy nem akarja, hogy baja essen.

2018. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én voltam így vele:) dettó szinte ugyan ez ,remèlem azért a második rèsze kicsit happy bb lesz:D
2018. jún. 17. 18:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Chris Hemsworth (Thor) szerint ha ez a rész szomorú, vagy letaglózó volt, akkor a 4 csak rosszabb lesz, szóval. XD

Reménykedjünk, reménykedjünk.

2018. jún. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Uh az durva lesz akkor ha tènyleg igaz:D
2018. jún. 17. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Pókember halálánál én is. Szegény srác, szegény Tony. Tonyt azért sajnálom, mert ő tényleg próbálta védeni. Amikor majdnem meghalt Tony, nagyon megijedtem... Főleg, mert a főgonosz is elismerte, hogy jól harcolt. Ett nem sok hősnél csinálta meg. Na akkor, az is sírós rész lett majdnem... Örültem hogy nem halt meg. Amikor Thor azt mondta, hogy már nincs senkije, az is rohadt szomorú volt nekem :( Loki halála megdöbbentett, hiszen jóként halt meg. Tulajdonképpen reménykedem, hogy mind visszatérnek majd. Legalább is Víziót nemtudom, de remélem hogy ő is. És meg ne merjék ölni Tonyt vagy Thort! Rettentően várom a következő részt. De sajnos egy év legalább... :(
2018. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!