Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emilia Clarke-ot miért nem...

Emilia Clarke-ot miért nem jelölik Oscar-díjra?

Figyelt kérdés
Igen meglepett hogy még mindig nincsen jelölése sem, pedig elképesztően tehetséges színésznő, és igen sok emlékezetes alakítása van, valamint az arcával is nagyon jól tud játszani. Nála sokkal rosszabbakat vagy jellegtelenebbeket is jelöltek már, őt miért nem jelölik?

2018. jún. 22. 22:42
 1/7 anonim válasza:
72%

mert sorozatszínész, őket meg tudtommal nem szokták

egyébként én nem szeretem, a trónok harcában nem is a karakter zavar, mert a könyvben elmegy, de itt olyan flegma pofákat tud bevágni. élőben sz interjúkban meg állandóan vihog mint egy paraszt, az se jön be.

de mondom, én csak a trónok harcát láttam tőle.

mellesleg, az oscart úgy csinálják, hogy megjelölni asszem 5 embert, szerintem van a jelölt 4 között jobb is nála

2018. jún. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Én is igazat adok az előzőnek, szerintem sem egy kivételesen jó színész, bőven találsz nála jobbat....
2018. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Ahhoz hogy Oscar díjra jelöljék először is más filmekben kell játszania mert Star Wars, Terminátor filmért nem fogják.

Továbbá szerintem se nagy tehetség de soha ne mond hogy soha mert volt már olyan hogy annyira nem jó színész kapott Oscart mert az adott szerepre nagyon ráérzett vagy az adott rendező kihozta belőle a maxot.

Ha Darren Aronofsky forgatna vele egy megerőszakolós drámát akkor talán lenne esélye a jelölésre.

2018. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Te most szórakozol? Két nagy költségvetésű filmben játszott a Terminátor Genysis vagy mi volt a címe meg a Soloban, mindkettő mozis bukás és mindkettőben botrányosan rossz választás volt Emilia Clarke. Ne felejtsd el, hogy őt a Trónok harca csinálta meg, külön érdemes megjegyezni, hogy eredetileg nem ő kapta Daenerys szerepét, csak az eredeti színésznő kiszállt, így kellett találni egy beugrót, így lett Emilia Clarke egy kvázi tartaléké a szerep.
2018. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

a sorozatoknak golden globe van,mint elismert szakmai díjkiosztó.

a filmeknek van az oscar.

2018. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Homlok kisasszony na neeeee :D
2020. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, a sorozatoknál Emmy illetve Golden Globe a nívós díjak, az oscar pedig a filmeknél.


Melyik filmben nyújtott alakításától vártad volna az oscar jelölést? Mármint ezt nem rosszból kérdem, hanem tényleg érdekel.

2020. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!