Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Más is van itt aki szerint jó...

Más is van itt aki szerint jó a star wars előzmény trilógia?

Figyelt kérdés
2018. jún. 23. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem az összes SW rész tök jó. Űrhajók, látvány, meg minden. Akinek nem tetszik, az nem látott még igazán szar filmet.

Nekik ajánlanám a bolgár művészfilmeket megtekintésre. Egy ilyen után teljesen más véleménnyel lesznek a SW-ról. A károgóknak üzenem, hogy lehet csinálni jobb részeket, ha ezek nem tetszettek.

2018. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Személyes vélemény: A sithek bosszúját szeretem, a Baljós árnyakat is részben, a Klónok támadását nagyon nem.

A látvány, ötlet, űrhajók, fantázia az nagyon jó benne.

2018. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy jó.

kibővített univerzum és felturbózott látvány,többfajta látványosan más bolygó.

rengeteg idegen lény,badass sithek és jedik.

klónhadsereg akik igen látványosan lezúznak mindent.

sokkal logikusabb sztori.

és pár pozitív karaktert is meg tudtak kedveltetni,pedig csubakkán kívül az alap trilógiában ez nem sikerült.

az előzményben meg obi van és qui gon egész jók.

2018. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Az első részen kívül igen.
2018. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem szeretem, nem szívesen nézem újra, de nem tartom rossz fimnek egyiket sem. Az a bajom velük, hogy teljesen hiányzik a Star Warsos hangulat mindből, pedig amúgy látványos, izgalmas filmek. Azért az újak jobban tetszenek.
2018. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jók azok, csak a maguk módján. Látványosak, izgalmasak, de akit anno az eredeti trilógia hangulata fogott meg, azt meg sem közelítik. Ebből a szempontból az új trilógia (eddig) sokkal jobb.

Hogy is mondjam? Az előzménytrilógia is jó, mert újra elkalauzolt abba a világba, amit gyerekként megszerettem. De a folytatások pedig egyenesen visszahozták ugyanazt az érzést, amit gyerekként átéltem! :)

2018. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van amiben jó lett, pl. kibővítette az sw univerzumot, de Anakint pl. elég hülyén mutatták be, idegesítő, a szerelmi szál meg rossz.
2018. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
A folytatások valòszínüleg sosem lesznek olyan jók, mint az előzménytrilógia.
2018. jún. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos nekem csak abból a Baljós Árnyak tetszik. Elképesztően sokan lefikázzák, meg hogy jar jar, de mégis ez az indító történet Anakin kipecázása a sivatagból, érdekes a politikai vonal is, és a lejobb fénykard forgató sith Darth Maul is színre lép a dupla-pengéjével :D A második részt nem szeretem sok a nyálas romantika a harmadik meg uncsi csak a Musztafari csata jó benne. De alapvetően mind a 6 eddig elkészült rész kulcsfontosságú a Star Warsban. A disneyt nehogy ide vegyük!!!
2018. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!