Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki látta már a Felelsz vagy...

Ki látta már a Felelsz vagy mersz című filmet? A lenti sorokban spoiler található, aki még nem látta NE! Olvassa tovább

Figyelt kérdés
Na szóval azt szeretném, hogy valaki magyarázza el a végét. Olívia mért mondta el az interneten, hogy mi történt velük? Mivel Carter (Sam) meghalt , ezért most már nem lehet leállítani a játékot?

2018. jún. 24. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
A játékot megállítani már nem lehet, viszont átadhatják másnak a játékot. Amikor Carter/Sam elvitte őket a templomba a film elején, Olivia kapott egy olyan kérdést, hogy ha választania kell a barátai és a többi ember között, kit választana? Ekkor még azt válaszolta, hogy az emberiséget. Erre utalt vissza a film végén, mikor azt mondta Markienak, hogy őt választja a többi ember helyett. Azaz a többi embert sodorta életveszélyes helyzetbe, azzal, hogy meghívta őket a játékba, de ezzel megmentette Markiet és saját magát.
2018. jún. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azta.. na így már mindjárt más :D de viszont akkor lehetséges, hogy az emberiség fele meghal, ha nem teszik meg amit a játék akar
2018. jún. 25. 09:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen fenn áll a kockázat, de szélesedik a kör ami szerint következnek az emberek így sokkal több időközönként kap egy személy feladatot.
2018. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert így kb. A fél világ játszik a játékkal,ezért vagy csak ritkán vagy nem is kerülnek sorra.
2018. júl. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehetne 2.rész belőle. Nekem nagyon tetszett. Jó a története.
2018. júl. 2. 00:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most néztem meg. De kicsit hülyeség volt a vége! Akkor 1-2éven belül akár kihalhat az egész világ. És ők nem tovább adják a játékot, csak másokat is belevonnak így a kőr szélesedik velük együtt. De később ők is ugyan úgy sorra kerülnek!

2018. aug. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően egy jó film, de a befejezése borzasztó, hisz semmi értelme sincs. Azzal, hogy megkérdezték a "világtól", hogy felelsz vagy mersz, több ezer embert sodortak veszélybe. Ezzel gondolom az volt a céljuk, hogy ők minél később kerüljenek sorra a játékban, pedig egy egyszerűbb megoldás is lett volna. A lényege az, hogy miután Markie mert, Olivia megkérdezte a játékba bújt démontól, hogy felel vagy mer. A démon a felelést választotta. Ebből kiderül, hogy a démont is meg lehet kérdezni. Olivia ugyebár azt kérdezte, hogy hogyan lehet élve kiszállni a játékból, és a démon azt válaszolta, hogy sehogy. Szerintem azonban meg lehetett volna oldani: Markie után Olivia jött volna, akinek felelnie kellett volna. Ezek után megint meg kellett volna kérdeznie a démont, hogy felel vagy mer, és a démonnak muszáj lett volna a merést választania. Oliviának arra kellett volna kérnie, hogy hagyja el a játékot, és többé ne szálljon meg semmit. Ezzel mindenki túlélte volna.
2022. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!