Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek olyan animéket...

Ismertek olyan animéket amiben idősebb férfi-fiatal lány szerelme van a középpontban?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ami így hirtelen eszembe jut, a téli szezonban nem egy


Koi wa Ameagari no You ni


címmel. Viszont az elég csalós, mert a középkorú fazon is úgy viselkedik, mint egy szűz kamaszfiú. Szerintem akkor sem érdemes megnézni, ha direkt ez a téma érdekel.

2018. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenestre köszönöm a választ :)
2018. júl. 5. 21:47
 3/5 Trevor. ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy érdemes megnézni, mert jól látszik, hogy a fiatal lány logikátlanul, csak az érzelmeire alapozva szereti a férfit, míg a férfi, aki már kellő élettapasztalattal rendelkezik, teljesen máshogy kezeli a helyzetet, ha úgy tetszik ésszerűen és felnőttesen (mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy egyoldalú vonzalomról van szó). Emellett mindketten kellő karakterfejlődésen mennek át a 12 rész alatt. Ennek ellenére lehet, hogy nem fog tetszeni, főleg ha nem ilyet keresel vagy ha a szerelemnek be kell teljesülnie.
2018. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan már, nem tudom, hány éves vagy milyen tapasztalattal, de nonszensz ahogy a pasas kezeli a lány vonzalmát. Persze, ez lehet kulturális kérdés is, de önmagában az, hogy aggódik a korkülönbség miatt, még kevés.
2018. júl. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oku-sama wa Joshi Kōsei
2018. júl. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!