Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok segíteni nekem?...

Tudnátok segíteni nekem? Nagyon fontos

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy holnap utazok el és egy nagyon hosszú út áll előttem

Meg szeretnélek kérdezni titeket hogy milyen jó filmeket ismertek?



2018. júl. 7. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én inkább sorozat párti vagyok. A The Killinget ajànlom. Hosszabbak a részek.
2018. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kurosawa Kiyoshi, Tsukamoto Shin'ya, Dario Argento, David Lynch szinte összes filmje, vagy a Studio Ghibli anime-filmjei. Elég tágan fogalmaztál, de én ezeket ajánlom. Ha csupán ezek közül válogatsz, már akkor is hatalmas a választék!


Másrészt egyet értek #1-essel : egy hosszú útra jó választás lehet egy jó sorozat is.

Ezekből is hatalmas a kínálat. Kedvedre válogathatsz tílus, téma, tartalom, ízlés, vagy egyszerűen népszerűség/értékelés szerint, de ha konkrét ajánlatot kérsz: True Detective, Hannibal, The Terror, Penny Dreadful, Taboo, Twin Peaks, American Horror Story, Walking Dead, Altered Carbon, The Kettering Incident, Fortitude, Jordskott, stb.

Továbbá rengeteg remek anime-sorozat is van.

2018. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Írok pár filmet mindenféle stílusban, amiket szeretek, hátha valamelyik majd neked is tetszeni fog.


Forráskód

A tűzben edzett férfi

Amerikai história X

12 dühös ember

A boldogság nyomában

A szív bajnokai

Kapj el, ha tudsz


Hosszú utakra akár több részes filmek. X-men, Batman, Vasember vagy akármelyik marvel film, de érdemes sorban haladni.

2018. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!