Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért dicsérik annyira az...

Miért dicsérik annyira az Egynyári kaland c. "ifjúsági" sorozatot?

Figyelt kérdés

Azért ebben a kategóriában tettem fel a kérdést, mert nem is mint filmet kritizálnám...

Ugyanis em igazán láttam belőle sokat. Azt viszont több helyen is olvastam, hogy mennyire jó ifjúsági sorozat. Na most vegyük a szereplőket. Egy fiú van benne, akire rá lehet mondani, hogy pocakosabb, és amennyire kivettem, őt egy személyben testesíti meg a lúzert. A többiek meg... Főleg a lányok! Mind modellalkatú finom kiscsajt egy deka felesleg nélkül. Ami persze jó, mert a sok tini/fiatal tud recsizni rá. De egy kevésbé tökéletes kinézetű ember hogyan azonosuljon a szereplőkkel? Legalább lenne benne egy plus size, ha már modellcsajokkal forgatunk, de még az sem, inkább hánytassa magát a tv-t néző kislány.



2018. júl. 8. 18:56
 1/8 A kérdező kommentje:
*lett benne egy-pár felesleges tárgy rag.
2018. júl. 8. 18:57
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Komolyan az a bajod, hogy a legtöbb szereplőn nincsen felesleg? :D

Lehet azonosulni bármelyik karakterrel, nem attól függ, hogy hány kilós vagy te vagy a szereplő. Azonosulni egy szereplő helyzetével, személyiségével tud az ember, nem a kiló és pattanás számaival.

2018. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
nyilván nem akarták túl népszerűre csinálni :P
2018. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

ne csak a karakterek külső tulajdonságát nézd, hanem a sorozat cselekményszálát is pl.

de ezek szerint te is csak egy felszínes ember vagy, aki a külsőségnél nem lát többet

amúgy télleg jó sorozat, ahhoz képest hogy a köztv gyártja és nem vmelyik kereskedelmi

2018. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2


"Azonosulni egy szereplő helyzetével, személyiségével tud az ember"


Sok tininek/fiatalnak probléma pl a súlya, és az ilyen problémák eléggé befolyásolják a helyzeteiket/személyiségüket.


A sorozatban - de javíts ki ha tévedek - van 3 majd' tökéletes külsejű csaj, akiknek a pasik körül forog a világ.

Nem látom benne azt a tanító szándékot/jelleget, ami miatt ifjúsági sorozatnak, és nem explotation lenne.

2018. júl. 8. 19:14
 6/8 A kérdező kommentje:
*sorozatnak, és nem explotation-nak titulálhatnánk.
2018. júl. 8. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

az 1.évadát megnéztem.

az alapján arról szól ez a sorozat,hogy ott az a 3 jó kis csaj benne és lehet várni,hogy mikor futkároznak fürdőruhában,vagy mikor melyik ruhában hogyan mutat a fenekük,mellük.

mert ezen kívül se épkézláb forgatókönyv,se sztori,se színészi játék nincs.

szerintem fura,hogy kapott 2. évadot egyáltalán.

2018. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7-es: Már a 4. évadot rendelték be.


Nekem ez egy könnyű kis sorozat. Nem kell gondolkozni közben, csak nézni.

2018. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!