Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bíborhegyben miért viselkede...

A Bíborhegyben miért viselkedett úgy a nővér ahogy?

Figyelt kérdés
Én nem igazán értettem, hogy miért akarta (spoiler) a végén kinyírni a csajt, meg úgy egyáltalán nekik mi bajuk volt? Egyáltalán tényleg testvérek voltak, vagy csak megjátszották, és igazából a pasi szeretője volt?

2018. júl. 10. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Testvérek voltak. Csak Thomas nővére szerelmes volt az öccsébe(vagy legalábbis nagyon ragaszkodott hozzá) így persze hogy a végén ki akarta nyírni a nőt, több oka is volt rá. 1: az öccse beleszeretett és ezt nem bírta elviselni, hisz ezért ölte meg őt magát is mérgében. 2: a lány már ismerte a titkukat, azt is hogy gyilkosok 3:amúgy sem volt már ép elméjű. Nem tom mennyire figyelted a filmet. Szerintem minden egyértelmű volt. De legalábbis ezek a részek
2018. júl. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!