Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire jó a Netflix?

Mennyire jó a Netflix?

Figyelt kérdés

Mennyire jó minőségű a Netflix? Szeretitek-e?Olyan véleményt nem kérek hogy lehetne több magyar feliratozas vagy vmi.Ez fizetős?És ha igen akkor mennyibe kerül és mikor kell fizetni?

Irtok véleményeket róla?



2018. júl. 10. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
volt,igaz csak a próbaidőszak végéig ami 1 hónapig ingyenes.Hogy minősége milyen? hd minőség majdnem 10 euro,uhd 11 euro havonta.Az hbo go-minőségénél jobb
2018. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen fizetős, több féle csomag is van, minél drágább annál jobb a képminőség, SD-HD-UHD, illetve nemrég bekerült egy nagyobb csomag ami UHD mellett HDR is vanm (Szebb színek) persze ez csak akkor éri meg, ha van HDR-t támogató TV.


Minőségre nem lehet panasz.


Szerintem az a 11 euró sem olyan sok az UHD minőségért, főleg, hogy mivel 4 eszközön lehet egyidejűleg nézni, ezért akár családdal/haverokkal is meg lehet osztani, ugyanis külön profilok is létrehozhatóak, így ez a 11 euró akár 2-3 euró is lehet fejenként.


Önmagában szeretem a Netflixet, mint szolgáltatás, de számomra kevés olyan sorozat van rajta ami érdekel, vagy ha fent is van, akkor nem a legújabb évad. Persze ez csak akkor áll fent, ha nem Netflix sorozatról van szó, mivel azoknál egybe felkerül mindig az egész évad már a premier napján. Viszont kevés olyan nem Netflixes sorozat van rajta, aminél hetiben mindig felrakják az adott új részt, ezért azokat vagy letorrentezed, hogy már akkor láthasd, vagy megvárod míg leadják tv-ben az egész évadot és utána kerül fel a Netflixre.


Igazából azoknak ajánlanám, akiket érdekelnek a Netflix Original sorozatok/filmek, illetve ha nincs konkrét sorozat, amit nézni akarnak, hanem csak szimplán keresgélnek akár régebbi akár mostani sorozatokat.

2018. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

ha tökéletes az angolod,akkor klafa.

ha nem beszéled,akkor mintha nem is létezne.

2018. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
lehet hogy jó de az ncore legalább 100-szor jobb
2018. júl. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem 2x már volt 1 hónapos ingyenes időszak. Szerettem. Voltak rajta jó filmek/sorozatok, viszont a lokáció miatt nem ad olyan nagy választékot mint külföldön, ahol sokkal nagyobb a választék. Nekem nincs problémám az angollal, így nincs szükségem magyar feliratra (de angol felirat szerintem mindenhez van). Ha kipróbálod, ajánlom a Crown-t :D Én imádtam.

Ettől függetlenül, pont a jelenleg itthon elérhető nem túl széles választék miatt nekem nem éri meg a fizetős. Remélem, mire adják a Crown új részeit, addig újra lesz ingyenes próbaidőszak :)

2018. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Mi az RHD-t fizetjük (asszem), és én imádom, de az igaz, hogy nagyon jó angolosnak kell lenned, mert eddig még nem találkoztam magyar felirattal.
2018. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
HDR* elírtam xD
2018. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

HBO minőségénél jobb??? XDDDD

HBO havi 1800FT FULL HD felbontás. Szinte csak magyar szinkronos filmekkel, és sorozatokkal. Nincs az hogy basic, premium meg f@om tudja csomag, és ha FullHDt akarsz akkor a premiumra fizess elő. Előfizetsz es nézheted FULL HDba a filmeket, sorozatokat. Sokkal jobb minőségileg az HBO Go. Ha meg nem megy HD ba a film, akkor szar az illlető gépe, vagy az internete.

2019. dec. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most már a Netflixen is van magyar szinkron.
2019. dec. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bár régi kérdés én azért leírom a véleményem.Igen szeretem ,rengeteg film és sorozat van fent és szinte minden harmadiknál van magyar felirat.

Sőt a magyar toplistásokon hamar szinkron is ,nekem teljesen megéri egyébként.Előtte állandóan kerestem mit és hol nézzek itt csak felmegyek megnézem a top10-et és máris találok valami kedvemre valót. Egyébként ez a tökéletes angol dolog nem igaz... körülbelül középszinten lehetek vagy alatta és a filmek három negyedét angol felirattal tökéletesen értem.

2020. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!