Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Drót című sorozat mennyire...

A Drót című sorozat mennyire durva? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A családommal rendszeresen szoktunk filmezni és egy ideje elkezdtünk nézni sorozatokat is. Végignéztük az Aranyélet mindkét évadát és pár X-akták részt. Mivel a "Drót" nagyon jóra értékelt sorozat, gondoltam ez lehetne a következő aminek nekiállhatnánk. Viszont aki végignézte, kérem írja le (lehetőleg spiler mentesen) mennyire durva (Véres, beles, stb.), mert a szüleim nincsenek oda az ilyen filmekért/sorozatokért. Hogy mondjak egy példát is: imádom a Breaking Bad-et, végig is néztem, de ők pl. nem hinném, hogy élvezték volna, elvégre vannak benne igencsak gyomorforgató jelenetek. (Ez engem nem zavar, de őket igen.) Szóval ha tudtok, kérlek segítsetek, köszi!



2018. júl. 12. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Én is tettem fel annó róla kérdést de olyan témában, hogy érdemes-e folytatni, aztán senki nem írt, gondoltam azért írok ide én is, annak ellenére ha már én nem kaptam választ, itt legalább legyen valami :D Az első résznél én nem jutottam tovább, annyi karaktert meg eseményt bedobáltak, hogy számomra követtethetetlen lett. Elvileg "pár" rész után rá lehet kapcsolódni, de egy sorozat engem győzzön meg az elején. Sajnos nem tudom milyen lehet, de az eleje elég lassú, lehet megunná a család hamar, ahogy én is. Lehet 1x folytatom de nem hinném, h most.
2018. júl. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát engem ez annyira nem zavar, én kifejezetten kedvelem a kissé vontatott, lassú filmeket, bár a szüleim nem annyira... Akkor lehet, hogy mást választok. Esetleg ajánlasz valamit helyette? Egyébként köszönöm a választ! :)
2018. júl. 12. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán, nem tudom ismered-e Stranger Things? Ez már azért másabb, de a hangulata elég jó :-) Ha meg tetszett a Breaking Bad, akkor a spin offja a Better Call Saul, most jön majd a 4. évadja.
2018. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nem véres, de egy két csöcs meg 3.14na fellelhető meg néhány dugás meg sajnos homokos csók is


én majd most kezdem a harmadik évadot nagyon jó

2018. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én 2 részig jutottam, sajnáltam,mert nagyon érdekesnek,izginek írták le, de nekem nem volt türelmem hozzá.
2018. júl. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 aKerZso válasza:

Első válaszoló #1:


Szerintem mindenképp' folytasd a sorozatot. Legalább az első 3 részt meg kell nézni, hogy vágd, hogy mi is a szitu. Amúgy így az első évad végére egyelőre nekem 10/7-8 a sorozat. Biztos lesz még 10/10-es is...

2022. aug. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!