Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tuggya (direkt irtam...

Valaki tuggya (direkt irtam igy) hogy a Baratok Kozt mai (07.13) reszeben melyik az a zene amit Aliz enekel a hajon? Valahol meglehet talalni az eredeti valtozatot? Nagyon tetszik a zene es kicsit faraszto mindig visszatekerni azt a reszt :D

Figyelt kérdés
A zene 22:22-tol kezdodik es egeszen a vegeig tart

2018. júl. 14. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:

A zenék amik a Barátok Köztben szólnak, általában csak kamu kitalált, csak a sorozatra készített zenék. Ha a szövegét bemásolod az Internetre, megkell hogy találd, de szerintem csak egy gyorsan kitalált szöveg.


Egyébként mi lesz Rudival? :D

2018. júl. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rudi meghal, a Fókuszban elmondták, hogy elmegy a Barátok Köztől.. Így valószínűleg meghal.
2018. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gondolom Som Krisztián írta a dalt,akárcsak a főcím dalt.hacsak az új producer ki nem rugta már.
2018. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi sracok azert :D
2018. júl. 20. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Fent van a youtube-on a dal. Írd be, hogy: Barátok közt-Aliz énekel

Egyébként az Alizt alakító Nagy Alexandra írta az instagrammon, hogy ezt a dalt a jelenethez írták, tehát nincs más verziója.

2018. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!