Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki ismeri ezt az animét?

Valaki ismeri ezt az animét?

Figyelt kérdés

Egy régi,gyerekeknek szóló animét keresek aminek az a lényege,hogy néhány gyerek felül egy vonatra de az egy másik világba viszi őket és ott nem tudom minek köszönhetően át tudnak változni és úgy harcolni.Még arra is emlékszek,hogy ha legyőztek egy ellenfelet akkor megjelent valami kör és el tudták nyelni az ellenfelüket.A végén mikor több hónap után visszatérnek a világukba akkor ott látják hogy csak 15 perc telt el a valóságban.


Tudom hogy ez nem sok minden,de ha valaki tudna segíteni annak nagyon megköszönném


ui:nem a Digimonra gondolok



2018. júl. 16. 23:04
 1/4 buszSTOPhun ***** válasza:
0%
Ööö... Lehet hogy nem sok dolog stimmel, de lehet csak régen láttad és elkutyulódott az emlék. Dragon ball gt?
2018. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az.
2018. júl. 17. 15:52
 3/4 anonim válasza:
Kedves kérdező milyen csatornán láttad mikor még fiatal voltál, és lehet ez csak egy feltevés de asszem te a csoda expressz láttad vagy ha nem akkor keresd a kérdésedet a facebook animés csoportoknál mert ott sokan tudnak talán választ adni
2018. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jetix vagy animax volt szerintem.
2018. júl. 18. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!