Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking Dead 8. évad...

The Walking Dead 8. évad évadzáró: Felvilágosítana valaki mi a halott csillámpóni folyik?

Figyelt kérdés

7. évadból láttam néhány részt, aztán nálam annyi is lett a történetnek. Meguntam, hogy egyre lejjebb megy, legalábbis engem nem kötött le. Most ismét rákaptam, de a régebbi évadokat nézem újra. Ettől független a fontosabb történéseket neten követem, szóval Carl haláláról és más egyébről tudok. Megnéztem az évadzáró epizódot. Na most, kérem szépen, valaki magyarázza el nekem a következőket! xd


1) Maggie bekattant? Meg akarja majd ölni Rick-et vagy mi a fene? A legvégén a szavaiból én ezt vettem ki. Glenn halála után eléggé unszimpivé vált, de erre nem számítottam, hogy úgy beszél ahogy. Szóval, mi az igazság?


2) Ez érdekel leginkább. Daryllel mi történt? Mindig Rick oldalán állt, kitartott mellette. Az én szememben a leghűségesebb társa volt. Erre most a végén megjelenik Maggie irodájában és egyetért vele. Mi történt közöttük?


3) Mi a véleményetek úgy mindennel ami az évadban történt?



2018. júl. 16. 23:41
 1/3 A kérdező kommentje:

Ó, és még negyediknek írnék valamit, amit sikerült lehagynom, pedig ez a kérdés motoszkál egy ideje a fejemben amit rövidke videókban, ill az utolsó részben láttam, avagy nem láttam.:


4) Vannak még holtak, vagy már csak az emberek a veszélyesek? Ezt értem úgy, hogy alig láttam 1-2 darabot, pedig a Föld nagy része az övék, mégsem kellett 1 darabot sem elintézni csak úgy, csendben, hirtelen jött a semmiből, ilyesmi.

2018. júl. 16. 23:52
 2/3 anonim ***** válasza:

mert senki nem érti,hogy miért hagy életben rick egy ennyire potenciális veszélyforrást,mint negan.

a többiek nem tudnak carl leveléről,így nem is értik rick motivációját.

ők csak józan paraszti ésszel a veszélyt látják,hozzáteszem jogosan.

tehát.

1.nem kattant be,hanem biztonságra törekszik,plusz logikus,hogy nem fogja életben hagyni azt aki nevetve szétütötte a gyerek apjának a fejét.

2.szintén logikus döntés,meg ugye ő sem tud carl leveléről és látja,hogy orbitális fa-szság negan "megszelídítése".

mert még ha sikerül is,akkor előrébb lesznek?

nem.

ezért ki kell nyírni.

3.nekem nagyon nem tetszett benne jézus mentsük meg a foglyul ejtett megváltókat hozzáállása.

plusz etetni,őrizni őket.

szerintem nem állnak úgy,hogy ilyesmire fecsérlejenek,ezt nem is értettem.

és ami még meglepőbb volt,hogy maggie belement ebbe,sőt egy darabig még rick is.

azt hittem ha visszaér akkor azzal fog indítani,hogy kinyírja az összeset és jól leszúrja jézust meg magge-t e miatt a hülyeség miatt,hogy foglyul ejtik meg etetik őket.

2018. júl. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is megijedtem, amikor a végén Maggie "ezt nem hagyhatjuk annyiban" beszólása után Daryl melléjük állt.

Az a baj, hogy a "walking dead" már nem a zékről szól, hanem a barom emberekről. Mivel amúgy mindkettőnek igaza van, Negan egy utolsó, szét kéne kínozni, aztán hagyni csendben megrohadni egy cellában, viszont Ricknek is, mivel ha mindenkit legyilkolnak, akik még megmaradtak a Földön, akkor mi a fene lesz? Kompromisszumra kéne jutni, nézzétek. Voltak azok, akik lerobbantották a börtönt, ott is hány ember volt, hány felesleges gyilkolászás, aztán Negannak is kismillió embere, akik szintén eredetileg nem gonoszak. Csak az idő és a helyzet tette Őket azzá. Már emberek harcolnak egymással a kajáért, fegyverért stg, ahelyett, hogy összefognának és elkezdenék újjáépíteni a világot. Közös megegyezéssel, közös munkával, közös erővel. Mert jelenleg mindenki elszigetelten él, senki nem bízik senkiben stb. Mi lesz itt, x-faktor "csak egy maradhat a legvégén" vagy állatvilág "csak a legerősebb maradhat életben", értitek ..

2018. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!