Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Belőletek is képes egy jó...

Belőletek is képes egy jó anime hasonló érzéseket kiváltani?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy animés, csak pár darab fejeztem be eddig, de egyszerűen rettenetesen jók... belőlem olyan erős érzéseket voltak képesek kihozni, amilyeneket még nem tapasztaltam. Úgy érzem minden egyes anime gazdagítja az életemet, ahogy befejezem őket. Mintha az életem részévé válna egy-egy mű. Lehet, hogy csak én élem magam bele ennyire, de férfi létemre a borzongáson és a nevetésen túl még a sírhatnék is rámtör.


Úgy gondolom sokat képes nyomni egy anime az emberek értékrendjén. Általában kimondják azt, amit meg kell érteni és nem hagyatkoznak csak arra, hogy a néző értse meg a mögöttes tartalmat.


Ódákat zenghetnék a friss élményeimről, de felesleges volna. Az biztos, hogy az animézés egy új hobbim lesz.



2018. júl. 17. 01:07
 1/6 KawaiiLara ***** válasza:
100%
Örülök,hogy eddig így vélekedsz az animék világáról. Igen, igazad van. Belőlem is néhány anime olyan érzéseket tud kipréselni amiket még nem igazán tapasztalhattam😸
2018. júl. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Velem is így van. Persze nem mindegyik anime ilyen. Sokkal empatikusab lettem tőle ezzel együtt persze érzékenyebb is, ami szerintem nem olyan nagy baj. Ha nem kezdtem volna el most nem lennék az, aki.
2018. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én mindig is érzékeny tipus voltam de velem is nem egyszer fordult elő hogy sirtam vagy nevettem a szereplőkkel...remélem nem hagyod abba az anime nézést! 😊
2018. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem fogom. Csak sajnos engem eléggé leterhelnek, nagyon érzelmes vagyok családapa létemre. :D
2018. júl. 19. 07:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Belőlem is jó pár anime kivált különböző érzéseket. Én is jó pár élménnyel gazdagodtam és az egyik legjobb idő töltésemnek számít. Most is 3 szezonos amimét nézek és + a One piece,ami nagy kedvencem.

Örülök,hogy te is belecsöppentél az animék világába és megszeretted! Szerintem is sok mindent üzen és egyszerűen nem tudok betelni velük!

Azt kívánom, hogy továbbra is ilyen élményekkel gazdagodj és ilyen véleménnyel legyél az amiméről! :* :)

2018. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Belőlem is hasonló erzéseket hoznak ki az animék!


Tegnap néztem meg a Charlotte nevű animét!Azt meg kell nézned!Ne ítélj az 1.rész alapján(amúgy szerintem az elso resz is izgalmas),és nézd meg a vége felé sírtam is,meghadódtam,annyi érzelem van abban az animében.dz a legszebb anime amit eddig láttam

2018. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!