Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki esetleg látta közületek...

Valaki esetleg látta közületek a School Dayst? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Tegnap megnéztem

Mit ne mondjak nem ilyen befejezésre számítottam.

Én az a fajta ember vagyok aki nem igazán rezzen meg az ilyen helyzetekben, sok féle animét/filmet láttam ami undorító, de ezen még énis lesokkoltam.

Mondjuk a végére már a srác is megbolondult :D



2018. júl. 17. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Röviden: pocsék. A főszereplő meg gödör a völgyben, ekkora szánalmas barmot még nem láttam.
2018. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trevor. ***** válasza:
96%

A megvalósítással volt a gond, ugyanis egyáltalán nem realisztikus, hogy egy full átlag fiúval lefekszik a fél osztály. Én végig Katsurát sajnáltam és jobb pasit kívántam neki. Egyébként voltak jó pillanatai a sorozatnak, de a legtöbb esetben hülyeség volt. Ha szeretnél nézni hasonló, de normális animét, ajánlom a Kuzu no Honkai-t. Ha pedig szerelmi háromszög érdekel, akkor a White Album 2-t.


A School Days annyiban volt hatással az életemre, hogy ahányszor meghallom a teáskannát sípolni, megijedek :D.

2018. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ma belenézek :D
2018. júl. 18. 05:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem volt olyan rossz, egynek bőven elment.Ha összevetjük fele akkora baromság nincs mint pl: egy Szophoklész Antigoné, azt mégis annyira elismerik és kötelező olvasmány, szerintem 10/7-volt.
2018. júl. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Engem nagyon megfogott hogy a srác mekkora változáson ment keresztül és ez milyen hatást váltott ki a csajokból. A vége brutális és művészi meg is lepődtem rajta. Sekai indítékai értelmesek voltak, makoto meg azt kapta ami járt neki 10/8
2018. júl. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én ugy álltam neki h ez egy aranyos kis anime meg minden és nem értettem ,h a kép találatok miert ilyen durvák és hát... a befejezésnél megértettem
2018. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!