Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a mai 3D-s...

Mit gondoltok a mai 3D-s animációs sorozatokról? Nem a mozisokról beszélek, mert azok tényleg szépek és tök jók, hanem a tucatnyi 3D-s meséről? SZerintem szörnyen igénytelenek.24f

Figyelt kérdés
Komolyan, olyan érzésem van amikor ilyet nézek, mintha én animáltam volna valami gagyi 3D-s egnine-el.... nektek mi a véleményetek? Én általában szeretem ha szép és igényes a 3D akkor nagyon jó, de annyi igénytelenség megy a mesecsatornákon hogy úgy kell kiválasztanom mit érdemes egyáltalán megnéznem. A remake-ek meg borzalmasak. főleg strawberry shortcake... jesszus.
2018. júl. 21. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
...mert egy boci és pipi vagy ed, edd és eddy olyan szépen volt megrajzolva, nem? 😃
2018. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem, nem is szerettem ezeket soha xD de a toy story sztem marha jól volt, pedig az 3D-s. Meg amiket a moziban adnak mostanában, azok is, iszonyat jók.
2018. júl. 21. 22:46
 3/5 anonim válasza:
Mondjuk 24 évesen nem kell őket nézni. :D
2018. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már bocs, de azért vannak hogy nézzük őket
2018. júl. 21. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden produkció annyira igényes, amennyi pénzt fektetnek bele. A mozifilmeket több száz ember készíti több tizen, -esetenként több száz millió dollárból, egy tévé mesét pár tizen ember csinál alig-pénzért. Nem igazán említhető a két kategória egy lapon.
2018. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!