Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az a Netflix?

Mi az a Netflix?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy valami film portál szerüség. De nem tudom hogy található-e rajta magyar nyelvü filmek. Angol filmekért nem akarok előfizetni.


Van valakinek tapasztalata ?



2018. júl. 23. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem is kell azonnal előfizetni. Az első hónap ingyenes, szóval tudsz vele saját tapasztalatot gyűjteni, ha meg nem tetszik, akkor egy fillér veszteség nélkül ki tudsz szállni.
2018. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Angol, külföldi sorozatokat gyárt, szinkron nélkül, zömmel.
2018. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

De ha jól tudom vannak olyan regionális szerződései, amikor leszinkronizalt vagy helyi sorozatokat is lehet nézni ha ottani IP címen van regisztrálva, nem?


De amúgy többségben angol vagy amerikai gyártmányú filmek vagy sorozatok találhatóak rajta. De fölösleges előfizetni ha nem akarsz angolul nézni, fent vannak a neten ugyanazok magyar felirattal

2018. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát így nem is fogok előfizetni. Talán egyszer ha már megfelelő lesz hozzá az angol nyelv tudásom :D
2018. júl. 24. 20:05
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Miért nem ezzel fejleszted fel az angol nyelvtudásod? Ha csak ülsz és lógatod a farkad, attól nem fog fejlődni. Meg az iskolában sem.
2018. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

5.


Nekem középfokú nyelvvizsgám van, de egy Westworld simán berakja a kaput.

Ahhoz, hogy te élvezhetően tudj angol filmeket nézni és tényleg mindent megérts elsőre, az kb felsőfok.

Sokszor még egy magyar filmet is meg kell nézni többször, mert eléggé összetett, sok benne a duma stb.

2018. júl. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Nekem nincs nyelvvizsgám, mégis gondnélkül tudok angolul sorozatokat/filmeket nézni. (Önerőből tanultam angolul.)

Valami nagyon el van baszva a magyar nyelvoktatásba.

Szóval kérdező, ha csak azért szeretnéd, hogy filmeket/sorozatokat nézz inkább válaszd az HBO GO-t. Mindenhez van magyar felirat, szinkron. Kicsit rosszabb a képfelbontása, mint a Netflixé, de néha meg kell alkudni.

2018. júl. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy film közvetítő oldal, ami azt is megengedi, hogy letöltsd a filmeit. Emelett saját tartalmat is készít.


Én kipróbáltam, de rettenetesen kevés film van rajta én meg kifejezetten sokat nézek, szóval egy idő után ha már 1 óra keresgéléssel sem találtam olyan filmet, amit megnéztem volna. (Mert a nagy részét láttam és van pár film, amit első ránézésre tudom, hogy nem élvezném.)

2018. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#6

Csatlakozom a 7-hez. A középfokú nyelvvizsga csak egy papír, amit minden hülye meg tud szerezni, ha előtte két héttel tanulgat valamennyit. A gyakorlatban tapasztalom, hogy használható nyelvtudás általában nincs mögötte. Kiadják rá a diplomát (már amelyikhez nem emelt kell vagy két nyelvvizsga), aztán sajnos eddig érdekelte az intézményeket és általában a vizsgázókat is. Ami most középfokú nyelvvizsga, az talán megérdemelne egy alapfokú jelzőt.

2018. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Iskolában nem tanulok angolt, viszont tavaly elkezdtem angol videókat nézni, most gondtalanul nézem a netflixet. Több mint hét éve tanulok németül, de még is jobban tudok angolul...

(Bár ezt inkább azért, mert az iskolámban nem tanítanak valami jól...)

2019. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!