Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rajzfilm teóriák? Szerintetek...

Rajzfilm teóriák? Szerintetek lehet benne valami hogy Timon és Pumba az Oroszlánkirályból rejtetten melegek?

Figyelt kérdés

Dancsó a videójában említette meg ezt poénból,de jobban belegondolva talán nem alaptalan.


És egyébként arról mit gondoltok hogy a Scoobby Doo főszereplői füvesek ? :)



2018. júl. 26. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A Timon és Pumba teória tetszik.

A Scooby Doo teória nem. Egyébként nem csak Bozont a füves? Az a lényege, hogy a többieket csak képzeli.

2018. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen, timon és pumba melegek ez biztos
2018. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Úristen ez csak egy rajzfilm nem kell ilyeneket bele látni szerintem. Szerintem Timon és Pumba csak simán nagyon jó barátok legalábbis semmi se utal rá hogy ennél több lenne közöttük. Ha mégis van akkor inkább nem próbálok meg bele gondolni hogy zajlik náluk a tudjukmicsoda folyamata :)

De egyébként a 3.részben meg van magyarázva miért és hogyan lettek jóba és annak szerintem semmi köze a melegséghez.


Ami a Scooby Doo szereplőit illeti abba már sokkal inkább lehet valami :) Csak nézzük meg a hippi járgányt. Bozont és Scooby is tipikus füves viselkedést mutatnak(állandó éhség,gyakran a semmitől megijedés stb.) Meg különben is miért van olyan hatással rájuk a Scooby snack(füves süti ?) ? :)

De erre is szerintem csak a készítők tudnának megnyugtató választ adni.

2018. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
3. Ha melegekről van szó, akkor miért akarnak egyesek abba beleképzleni, hogy hogyan szexelnek?
2018. júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es: Bocsi nem hagyhattam ki :) Ezt csak poénnak szántam és remélem nem sértettem meg vele senki érzékenységét :)
2018. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
De igen. :(
2018. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Az utóbbi időben valamiért divat lett mindenbe ilyesmit belelátni, de ettől ez még hülyeség.
2018. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Szerintem nem, mert két különböző fajhoz tartoznak, valamint a viselkedésükben sincs erre utaló dolog.


Szerintem csak nagyon közeli barátok.

2019. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocs de ez a dancso hülyeségeket beszél

Nem is kedveltem sse

2021. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!