Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi történt Kanekivel? (Tokyo...

Mi történt Kanekivel? (Tokyo ghoul:re)

Figyelt kérdés

Szóval,megnéztem a 3.évadot, és hát az lenne a kérdésem,hogy kaneki ilyen bunkó fog maradni? vagy megint meg fog megváltozni a személyisége? Csak mert mikor (SPOILER) meghalt Shirazu, konkrétan le se sz*rta,és elég tiszteletlen volt a többiekkel szemben, most akkor ő egész végig ilyen szívtelen marad?

Köszi a válaszokat!



2018. júl. 30. 09:29
 1/5 MetalWolfie ***** válasza:

Fogadjunk hogy te csak az animét nézted igaz?

(MOST AKI NEM LÁTTA A TOKYO GHOULT AZ NE IS OLVASSA TOVÁBB MERT SPOILER VESZÉLY LEHET!)

Na.. Mint ugye te is láthattad az első évadban Kaneki először egy rinyagép volt, de miután a Jason tortúra alá vetette megváltozott a személyisége. Mivel az anime második évada egy kalap sz@r lett, és a mangához köze nincs ezért megpróbálom röviden elmondani hogy miről maradtál le. Nem garantálom hogy jól emlékszek Mindenre aki jobban tudja kérem javítson ki.. :) na akkor.. Ugye kezdjük ott hogy Kaneki nem volt egy elmebajos gyilkológép az s2-ben de ölt ha kellett. Nem az Aogiri Tree-vel állt össze hanem egy saját csapattal kereste a doktort aki ghoul-lá változtatta. Éés itt átugorjuk a sok drámát és kicsivel az s3 előtt járunk ahol a Ghoul nyomozók megtámadják az Aogiri Tree-t, és közben egy kisebb csapattal AMegNemMondomANevét kávézót (ahol Kaneki dolgozott), és a Managerrel harcolnak. Kaneki elmegy segíteni neki. Aztán szembekerül Amonnal, és tudjuk mi lett vele. Később pedig a csatornában találkozik Arimával aki felül kerekedik rajta és átdöfi az agyát. És ugye emiatt köszönhető az új személyisége, Haisse. És a s3 végén ugye visszatért a személyisége, a ghoul Kaneki. Szóval ő nem bunkó lett hanem szimplán visszatértek az emlékei és így a barátságos Haisse nyomozó megszűnt létezni.

2018. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én azt értem hogy visszatértek az emlékei,de Kaneki sohasem volt szívtelen,teljesen mindegy hogy mennyit kínozták vagy bántották.Akkor most mindig ilyen érzéketlen marad? Csak mert mondom, amikor Haise volt, akkor kedves volt de én most nem arról a személyiségéről beszélek,hanem az előttiről.Mindig kedves volt régebben is,viszont az s3-ban meg az összes eddigi személyiségénél is sokkal szívtelenebb lett. Igaz a mangát nem olvastam,de már nem maradtak érzései? Úgyértem hogyha meghal valaki akkor egyáltalán nem is érdekli? Mindig ilyen "bunkó" marad? Csak mert én tökre sajnáltam az s3-ban a csávót mikor meghalt aztán kaneki meg minden érzelem nélkül még csak nem is sajnálta, mégha Haise barátja volt,akkor is kellet volna mutatnia valami érzelmet,akkor most hogy is van ez? Ilyen szívtelen marad?
2018. aug. 1. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Na szóval amiket mondok SPOILER. Kaneki nem sokkal a visszatérése után el árulja a CCG-Kiengedi a Cochleából Hinamit és rá talál Hidera akivel kicsit érzeleg is...Többet nem mondok ebből a részből. Annyi hogy Kanekinek hiányzik is a QS és persze a célje Ghoul és emberek egyesitése mindkettető oldalt megérti mert ott volt, egyébként Sasaki szemüvegét foglya hordani... Kérdésedre a válasz. Nem Kaneki nem Hinném hogy érzelem mentes lenne, akkor Toukát se vette volna el.
2018. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elvette Toukát? Én csak úgy tudom hogy terhes.
2018. aug. 3. 05:21
 5/5 anonim válasza:
Ez meg van animebe hogy terhes lesz vagy csak mangaba?en addig az utolso részig lattam amikor haisse lesz kanekibol es megküzd a fonok lányával(az egyszemu bagollyal) es legyozi .innen van mar folytatása?
2018. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!