Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Harry Potter FILM?

Figyelt kérdés

Nagy Harry Potter rajongó vagyok, mindegyik részt imádom könyvben és filmben is. Nálam abszol/út kedvenc a Félvér herceg, második a Halál ereklyéi l.rész, harmadik a Tűz serlege. További részeket nem tudnám rangsorolni,egyformán szeretem őket. Ti hogy állitanátok sorrendbe? Jó lenne olyan rajongóval beszélni róla, aki épp úgy van vele mint Én.Sajnos baráti társaságom nem szereti :/

Negatív kommenteket légyszives mellőzzétek. Köszönöm előre is a pozitív kommenteket! :) ( már ha lesz..)



2018. aug. 4. 00:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
És a Legendás állatok széria hogy tetszik? Szerintem a 2. rész eléggé ütősnek bizonyul. :)
2018. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Őszíntén nekem az annyira nem jött be, de pont ma néztem a 2. előzetesét és valóban jónak tűnik.. Tuti megnézem ✌️😃
2018. aug. 6. 21:41
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Abszol/út szakadok 😂😂

Amúgy az én kedvencem a Tűz serlege. Második az összes többi

2018. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2018. aug. 7. 20:01
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
A Bölcsek köve és a Titkok kamrája számomra a legkedvesebb. Hű a könyvhöz, részletes, varázslatos. A három élvezhező, a négyet nem lett volna szabad látnom (katasztrófa, az hagyján, hogy a történetről semmit nem tudunk meg, de a karakterek annyira nem hűek a könyvhöz, pláne Dumbledore, hogy szenvedés volt nèzni). Az öt jó, a Félvér herceg hatalmas csalódás. Pont a könyv legzseniálisabb részeit hagyták ki, lényegtelen hülyeségeken meg tököltek. Az utolsó két rész jó, MAJDNEM benne van minden ami lényeges, a csatajelenetek viszont szánalmasak. Férjem mondta többször is ha nem tudná tőlem a könyvek infoit fogalma se lenne mi történik a filmben..
2018. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Félvér herceg a kedvencem. Könyvben és filmben is. Talán azért, mert itt Harryék már felnőttebbek, de mégse annyira veszélyes, mint a hetedik rész. :)

A vége persze nagyon fájdalmas. Azután, hogy kb. ötször kiolvastam a könyvet, a filmet meg Isten tudja hányszor láttam, mai napig mindig libabőrös leszek, amikor eljutok Dumbeldore halálához. :(


De a bölcsek köve is nagyon ott van, hisz az volt az első, ami bevezetett ebbe a csodálatos világba. :D


Egyébként mindet imádom.

2018. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Igen talán énis ezért szeretem a legjobban a Félvér herceget.. meg itt sok dolog derül ki : például horcrux. IMÁDOM 😁

Igen az első részbe a legjobb maga ez hogy bevezet az egész a varázsvilágba. Abszolút, 9 és 3/4 vágány , muglik és még sorolhatnám 😍

Egyszerűen olyan tökéletesen írta meg Rowling az egészet. Minden összepasszol .. nincsenek rá szavak 🤗

2018. aug. 15. 01:37
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Varázslatos :) az első és a második bemutatja a varázsvilágot és az nagyon jó a filmekben. Egyszerűen jó látni.
2018. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én mindet szeretem, mind másért jó. Nem nagyon tudnék sorrendet állítani. Az első részeket láttam egyébként a legtöbbször.
2018. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Nyitott válasza:

Én már a sokadik olvasáson vagyok túl, mivel a kicsik számára íródott cselekményen túl több olyan jelentéstartalmi rétege van HP -nek, ami miatt érdemes újra és újra elővenni és felfedezni. Kijelenthetem, hogy nekem a könyvek segítettek számos olyan létkérdésre megtalálni a választ, amit spirituális könyvek tucatjaiból sem sikerült, az ún. modern pszichológiából meg aztán végképp nem. A filmekkel már nem vagyok ennyire jó viszonyban, mivel éppen ezeket a rejtett tartalmakat nem akarták, vagy nem tudták megmutatni bennük. A vásznon csak a felszínen zajló cselekmények szolgai bemutatását látni, és legtöbbször az is nagyon közönséges módon zajlik. Abból a szempontból, hogy mennyire veszik át és közvetítik a filmek az adott könyv hangulatát, és legalább a felszínen mennyire viszik át vászonra a könyv lapjait, mégis felállítható egyfajta sorrend, ami szerintem a következő:


1. A titkok kamrája

2. A bölcsek köve

3. Az azkabani fogoly

4. A félvér herceg

5. A halál ereklyéi 1

6. A halál ereklyéi 2

7. A Főnix rendje

8. A tűz serlege

2019. jún. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!