Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Harry Potter FILM?

Figyelt kérdés

Nagy Harry Potter rajongó vagyok, mindegyik részt imádom könyvben és filmben is. Nálam abszol/út kedvenc a Félvér herceg, második a Halál ereklyéi l.rész, harmadik a Tűz serlege. További részeket nem tudnám rangsorolni,egyformán szeretem őket. Ti hogy állitanátok sorrendbe? Jó lenne olyan rajongóval beszélni róla, aki épp úgy van vele mint Én.Sajnos baráti társaságom nem szereti :/

Negatív kommenteket légyszives mellőzzétek. Köszönöm előre is a pozitív kommenteket! :) ( már ha lesz..)



2018. aug. 4. 00:52
1 2 3
 21/23 CloudOn30hz válasza:
100%

1.Titkok Kamrája

2.Bölcsek Köve

3.Főnix Rendje

4.Félvér Herceg

5.Azkabani Fogoly

6.Tűz Serlege

7.Halál Ereklyéi 2.

8.Halál Ereklyéi 1.

2020. júl. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Tiktok kamrája

Halál ereklyéi 1, 2

Főnix rendje

Bölcsek köve

Tűz serlege

Félvér herceg

Azkabani fogoly

2021. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
SZerintem legjobb az Azkabani fogoly, emellett az első kettő és talán még a Tűz Serlege és a Félvér Herceg. Azok még inkább vidámak és Harry se depressziós benne. A többi szerintem túl követhetetlen, ha nem olvastuk a könyveket és túl sötét és az egésznek szomorú a hangulata. Ezek persze a filmekről a véleményem, könyvből az összeset imádom :D
2021. ápr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!