Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars. Miért akarják az...

Star Wars. Miért akarják az emberek állandóan összehozni Reyt és Kylo Rent?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem miért tartják sokan evidensnek hogy a két karakter összejön. Még ha nem is rokonok, miért kellene összejönniük?

2018. aug. 4. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom mert az emberek minden fosba bele akarják erőltetni a szerelmi szálakat

És ebben a trilógiában eddig nem nagyon volt ilyen, kivéve esetleg a Rose féle ámokfutást


De amúgy szerintem is nagyon erőltetett lenne, semmi szükség rá, inkább azt a 3000000 szálat varrják el amibe belekezdtek

2018. aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Mert többnyire tinik rajonganak ezekért a karakterekért.
2018. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Miért szerinted mi lesz Kylo Rennel, Han Solo fiával a 9. rész végére? Meghal? Na ne már! Ezt szerintem te se hiszed. Gondolkodj filmes logikával, ne a való életet vedd alapul. Nem kell összejönniük, csak adott egy pár főszereplő aki kb. egyidős, fiú és lány, és jól néznek ki. Nyilván ettől nem egyértelmű, nem is állította senki, de nem észrevenni ezt a tényt, legalább akkora hülyeség. Nem kell összejönniük, csak túl sok filmet néztünk.
2018. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Hát hogy az agyonlőtt menyét fejű princes Kylo jóképű lenne az szubjektív.
2018. aug. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Én nem vagyok egy nagy Kylo+Rey rajongó, mégis óriási csavarnak tartanám, ha ezek között nem szövődne szerelmi szál. Komolyan meglepődnék! Szerintem a legeleje óta egyértelmű, hogy hova akarják vinni a történetet és a 8. rész csak megerősítette a sejtésemet. Jól írta a 3. válaszoló. Egyszerű írói logika. Ha visszagondolok, talán annál a jelenetnél lett számomra teljesen egyértelmű, amikor a 7. részben először levette a maszkját Kylo. Abban a jelenetben ennek a cselekedetének és a viselkedésének a csajjal, konkrétan annyira semmi értelme nem volt, (és mivel nem gondolom egy nagy furfangos valakinek a 7. film íróját), nem tudtam más következtetésre jutni, mint hogy a fő szerelmespár "nagy" első találkozását láthatom. (Kérlek, ne próbáljátok elmagyarázni. Tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy a történet szerint, mit miért tett és elméletileg mi rá a magyarázat.) Azt csak mellékesem említem meg, hogy szerintem ezerszer hatásosabb és értelmesebb lett volna, ha a hídon látjuk először az arcát, az apja kérésére... Szóval így utólag is úgy gondolom, hogy azt a maszk nélküli vallatós jelenetet beleerőltették a filmbe és ha csak nem tök hülyék, akkor okkal tették. Ráadásul, hiába hallottam már jó pár embertől, hogy Kylo milyen egyedi karakter. Elárulom: nem az. Szerintem inkább típus karakter. Nem egy hasonló karaktert láttam filmen, olvastam már könyvben, képregényben stb. (A csajt már meg se említem) Szóval egy szó mint száz, mivel az SW nem tartozik a legcsavarosabb sztorik közé, amiket láttam, olvastam, én élek a gyanúperrel, hogy ezeknek a történetük szerint szimpatizálniuk kell egymással. Ha mégis tévednék és nem a legkézenfekvőbb opciót válasszák,(Bár, kétlem...) akkor barátok, reinkarnálódott testvérek vagy valami ilyesmik lesznek. Gondolom, ezt valami csavarnak szánják a végére. Bár, a fanyalgókat is megértem. Ellenségből szerelmes... hát, nem túl eredeti! Viszont, ha jól van tálalva hatásos.
2018. aug. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Még annyit, hogy ezt az egészet kb. ahhoz lehet hasonlítani, minthogy "ha egy puska megjelenik a színpadon, az előbb-utóbb el is sül." Ha sok történetet láttál már, akkor elég logikusan látszik a miért. Mint mondtam, számomra az lenne a nagy csavar, ha nem így lenne.

Amúgy nem furcsa, hogy nincs szerelmi szál? Bár igaz, hogy mostanában a Disney kicsit stílust váltott, de a SW filmes univerzumába nem illik bele ez a romantikátlanság. Előzmények: Anakin/Padme. Eredeti trilógia: Han/Leia. Zsivány 1: Jyn/Cassian. (Beteljesületlen szerelem igaz, de azért ott volt a levegőben, szóval szerintem számít) Még a Solo-ba is csempésztek egy kis romantikát, de a későbbi események ismeretében egyértelmű volt a végkifejlet. És akkor az új trilógia: Semmi! Finn/Rose XD Ja, persze! Majd ők lesznek a SW új nagy szerelmespárja! A két totál mellékszereplő! XD Ez kb. ugyan olyan átlátszó terelés, mint a Rey/Finn páros meglebegtetése a 7. részben vagy itt a végén a Rey/Poe egymásra mosolygás. Teljesen egyértelmű, hogy az SW számozott szála a Skywalker-ekről szól! Ki más érzelmei lehetnének a középpontba, ha nem az utolsó Skywalkeré? (Aki ráadásul a legendás páros Han Solo és Leia fia és Ben Kenobiról lett elnevezve!) A 8. rész pont arról szólt, hogy bár el kell szakadni, hogy előre haladj, felnőtté válj, de a gyökereket nem lehet erőszakkal elvágni. Tehát én biztosra veszem, hogy az SW fő mondanivalóit, alap koncepcióját megtartják. Szóval, vissza az elejéhez! Hol a romantikus szál? :)

2018. aug. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert Kylo Ren rá van kattanva a lányra, már az első találkozásuk óta.

- még egy perce sem ismeri, de már a karjaiba kapja

- ugyanígy átviszi a hajója küszöbén, ahogy a vőlegények teszik az arájukkal

- "vendégként" bánik vele mikor kihallgatja (értsd nem kínozza-fojtogatja, mint másokat)

- még a sisakját is leveszi a kedvéért, csak ott, csak akkor, csak neki

- megtanítja gondolatot olvasni/hárítani (még ha nem is szándékosan) és használni az erőt (szándékosan)

- miután összekapcsolja őket az erő, tudnak egymással kommunikálni

- még le is vetkőzik neki, hogy még nagyobb hatással lehessen rá

- mindketten kijelentették, hogy látták ahogy a másik mellé áll és egy oldalon harcolnak

- még Snoke mestert is megöli, hogy megmentse Rey életét

- és még a fele királyságot és uralkodást is felajánlja neki


Mindezek után:


[link]


Ha azt nézed, hogy ep9-nek már a legelején szuronyvégre kapta Kylo Ren Reyt, logikusan kikövetkeztethető, hogy össze lesznek hozva.

+ Reynek is mekkora terpeszt kellett ugrania, hogy felérjen Kylohoz. Azért ő is adja a lovat Kylo alá.

Nincsenek véletlenek.

Csak Ő és Ő. Ketten egyedül a végtelen magányosság sivatagjában.

2019. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!