Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van ilyen Anime/Manga?

Van ilyen Anime/Manga?

Figyelt kérdés
Amiben 2 ember valóban lefekszik egymással és nem humorbool vagy erőszakból hanem mert tényleg szeretik egymást és persze nem rögtön az elején. Vagyis valódi szexualitás és érzelem legyen benne. A Te one msngát már olvastam, ahogy animéből láttam már a Nanát, és a Kuzu no honkait is, bár ezek is csak majdnem olyanok amokre gondolok. Előre is köszi.

2018. aug. 6. 18:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért. A The one mangára gondoltam :)
2018. aug. 7. 10:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Mangában ilyen az Ai Hime-Ai to Himegoto
2018. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. aug. 7. 14:13
 4/7 anonim ***** válasza:
yaoik közt van gy pár, bár nem tudom, hogy ilyet keresel-e
2018. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Minden féle képp férfi nő kapcsolat és semmi esetre se legyen a nő az idősebb, egykoruak legyenek vagy a férfi legyen az idősebb. Köszi
2018. aug. 8. 14:53
 6/7 anonim ***** válasza:

B-Gata H-Kei ott mondjuk kicsit csavarnak a dolgokon a szex terén.

Illetve a Yosuga no Sora ami elsőre érdekes történet vezetésű de ha utána olvasol kicsit akkor tökre világos lesz minden,itt már a szex tényleg igen intenzív része a történetnek de nem a kárára.

2018. aug. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigit
2018. aug. 9. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!