Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Ned Stark és...

Szerintetek Ned Stark és Catelyn Stark a sorozatban/könyvben tiszta szívből szerelmesek voltak egymásba? ( A regény és a sorozatban látható időről kérdezek, nem amikor összeházasodtak, mert akkor tudom hogy nem. )

Figyelt kérdés

És ti szerettétek őket mint párt?

Mi volt szerintetek a legjobb közös jelenetük?



2018. aug. 6. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Kötelességből házasodtak össze. Catelynnek Brandon Stark jött be külsőre, de belé sem mondanám, hogy szerelmes volt.

Később a házasság után megszerették egymást Neddel.

2018. aug. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van, ahogy az 1# leírta.

Idővel megszerették egymást, pont most olvastam a harmadik könyvben, hogy a Catelyn szerint nászéjszakájukat is inkább kötelesség szerűen hálták, nem szerelemből. De aztán ugye sorra megszülettek a gyerekeik, és miattuk is közelebb kerültek egymáshoz.

Nekem párként semlegesek voltak, Ned-et bírtam, Catelyn-t viszont egyáltalán nem.

2018. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

Valóban mikor összeházasodtak akkor tényleg kötelességből tették. De szerintem utána kialakultak érzéseik egymás iránt.

A sorozatban látszik mikor Ned meghalt, utána eléggé kivan lelkileg.


Én nagyon szerettem őket együtt <3 Számomra iszonyatosan fájt mikor Ned meghalt :/ Egyrészt a párosmiatt is <3


A könyvben bírtam a jelenetüket mikor lecsókolta Ned Cat arcáról a könnyeket. És ahogy beszélt hozzá. Sajnáltam is, hogyezt kihagyták.

A soriba a kedvenc jelenetem mikor Ned hazaküldte feleségét és csókot váltottak, Ned pedig felhozza, hogy kisujj még mindig szereti:D

2018. aug. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

*kihagyták a soriból.

*a páros miatt is

2018. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
79%
Szerintem a végére biztos. De Catelyn Stark beleroppant az látszott. Szerintem Ned nagyon szerette Catelyn kevésbé de ez egy nagyon jó kérdés. Erről George R. R. Martint kéne kérdezni.
2018. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!