Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok nekem ajánlani...

Tudnátok nekem ajánlani humoros yuri, és yaoi animéket?

Figyelt kérdés
Eddig még csak a Yuri! on Ice-t láttam ami yaoi, yuriból pedig csak a Gokujot. Kérlek ha írtok nekem párat, 1-2 mondatot is írjatok róluk.

2018. aug. 7. 17:45
 1/4 KawaiiLara ***** válasza:
Love Stage(yaoi)
2018. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát, a Yuri! on Ice egyáltalán nem yaoi, sőt. Sokan arról is vitatkoznak, hogy rz egyáltalán shounen ai e, vagy sem. (ha n tudnád, a shounen ai olyasmi, mint a yaoi, az az fiúk/férfiak közti románcot dolgoz fel, csupán nem jutnak el a testi együtlétig. Vagy csak nem mutatják)


Yaoi - t írhatok, ha nagyon szeretnél, csupán nem hiszem, hogy tetszene.


Shounen ai:


Princess Princess — igazából ez is olyasmi kategória, mint a Yuri! On Ice, ugyan is csupán csak egyetlen csók csattan el, de én nagyon szeretem. Egy fiú iskolában játszódik, amelyben bevett hagyomány az elsősök közül kiválasztani néhány kivételesen szép fiút, akik beöltöznek lánynak.


A No.6 is eléggé olyan, amiben nem a szerelmi szál a legfontosabb. Ez egy olyan történet, amelyben az embereket elbűvölik a burkon, azaz városon belüli szépséggel, míg maga a város is romladozik. Két főszereplő van, mindkettőt kitaszították.


A Junjou romantica is shounen ai, de az már egy olyan kategória, amin meglátszik, hogy az. Több szál van, de az úgynevezett főszál az úgy alakult ki, hogy a főszereplő fiúnak a bátyjába szerelmes egy férfi, aki magát ír és úgymond rajta kapta őket a lakásban. Később a bátyja bejelenti, hogy felesége lesz, a főszereplő pedig a mangaíróhoz költözik, mert korrepetálásra van szüksége.


Hibrid Child — ez jóformán olyan párokat mutat be, akiknek az egyik tagja ilyen hibrid baba. Ők se nem robotok, se nem emberek. Saját érzéseik vannak és úgy tudnak nőni, fejlődni, ha a gazdájuk szereti őket. Ez csupán néhány ova, de nagyon jó.


Sekai Ichi Hatsukoi — ugyan az a mangakás színvonal. A főszereplő egy vállalathoz megy dolgozni, a mangás részleghez, ám ott találkozik iskolai szerelmével, akivel elváltak útjaik. A jelenben pedig a főnöke.


Betrayal Knows My Name — személyes kedvencem a Princess Princess után. Röviden én tömören annyi, hogy ez egy fantasy, mely arról szól, hogy a főszereplő előző életében egy nagyhatalmú nő volt, viszont most újá született egy férfi személyében. A szerelme pedig minden áron meg szeretné védeni, még akkor is, ha a főszereplő nem emlékszik rá.


Hirotijime my hero — ez is egy több szálas történet. Az egyik szál egy gimnazista fiúról és a legjobb barátja bátyjáról szól, aki a gimnaziumi matektanárja.


Super Lovers — egy örökbefogadott fiúról és a bátyjáról szól, akik közt nagyon szép szerelmi szál alakul ki.


Love Stage — cross dressed, mint a Princess Princess. A főszereplő színészi családban nőtt fel, viszont ő egy megkeseredett otaku. Nem akar sem modell, sem színész lenni. Viszont a régmúltban történt esküvői reklámfotózást most újra akarják eleveníteni, a régi szereplőkkel.


Azt hiszem, ennyi. Yurit nem igen nézek, viszont egy - két yaoi van még a tarsolyomban. Ha esetleg az is érdekelne, akkor szólj nyugodtan


Remélem segíthettem.

2018. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ó, hogy humoros. Szerintem mindegyikben van humor, a Betrayal knows my name-n és a No.6-en kívül
2018. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 12. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!