Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki ajánlana nekem hasonló...

Valaki ajánlana nekem hasonló animéket?

Figyelt kérdés

Fate/Kaleid Liner Prisma Illya

Carnival Phantasm

Eromanga-sensei

Miss Kobayashi's Dragon Maid

New Game!

Astarotte no Omocha!

Rokujouma no Shinryakusha

Gabriel DropOut!

urara meirochou

inou battle wa nichijou-kei no naka de

Seirei Tsukai no Blande Dance

isekai maou to shoukan shoujo dorei majutsu

-------------

Olyan lenne jó amiben van 𝐥𝐨𝐥𝐢, echi/comedy vagy hasonlo, esetleg magic/fantasy, hentai semmiképpen sem.

Aki olyan nagyon nagy animés, az szerintem ki tudja "szűrni" hogy mire gondolok, vagy hogy milyen fajták illenek nekem. (Bocs hogyha f**ságot irtam :x)



2018. aug. 7. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezeket sajnos még nem láttam, de jó comedyk szoktak lenni a sport animék (a haikyuut nagyon imádom). Esetleg fantasy de főként romantikus a kimi no na wa filmanime.

De mint mondtam ezeket nem igazán ismerem, de a sport animeket nagyon ajanlom. Pörgősek, viccesek és nagyon imádnivalók. ^^

2018. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm a választ! :))
2018. aug. 9. 18:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem Death note és a naruto és tetszene mindkettő pörgös vicces és egy kicsit szomorú
2020. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!