Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a kedvenc Grace...

Nektek mi a kedvenc Grace klinika idézetetek?

Figyelt kérdés

#sorozat #idézet #Grace klinika #A Grace klinika #you are my person #He is not the sun. You are.
2018. aug. 7. 23:13
 1/6 medicopter117 ***** válasza:
86%
Szép nap ez az épetmentésre
2018. aug. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt én is imádom. Az én kedvenceim:

Te vagy az emberem. /you are my person/

Legyél velem. Válassz engem. Szeress engem. /Pick me. Choose me. Love me./

Álompasi. De ő nem a nap. Az te vagy. / He is very dreamy. But he is not the sun. You are./

2018. aug. 8. 22:55
 3/6 anonim válasza:
100%

Gyerekkorunkban félünk éjszaka, mert attól tartunk, szörnyek bújtak az ágyunk alá. Ahogy öregszünk, a szörnyek egész mások lesznek. Önbizalomhiány, magány, megbánás... és bár idősebbek vagyunk és bölcsebbek, rájövünk, hogy még mindig félünk a sötétben.


A legnagyobb bukás, a legcsúnyább, a legszörnyűbb hiba is jobb, mintha meg se próbáljuk.

2018. aug. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az én nagy döntésem az te vagy. Te vagy az, aki mellett ébredni akarok és akivel el akarok aludni, és minden mást csinálni e két dolog között. Mert végre választhatok, és én választok is. Én téged választalak.


Van az a fájdalom, ami nem megöl, hanem meggyógyít.


Mind emlékszünk a gyermekkori esti mesékre. A cipő Hamupipőkére illik, a békából királyfi lesz, Csipkerózsika felébred egy csóktól. Egyszer volt, hol nem volt és boldogan élnek, míg meg nem halnak. Tündérmesék. Amolyan álmok. Csak az a baj, hogy a tündérmesék nem válnak valóra. Azok a mesék, amelyek egy sötét, viharos éjjelen kezdődnek és rettenetesen végződnek, vagyis a rémálmok, azok általában valósággá válnak.



Szeretlek. Afféle nagyon-nagyon erős, tettetem, hogy szeretem a zenédet, hagyom, hogy megedd az utolsó szelet tortát, egy nagy rádiót tartok a fejem fölé az ablakod alatt, annyira szeretlek, hogy már gyűlöllek módon. Válassz engem! Maradj velem! Szeress engem!



Imádom őket!😍😍😊

2018. aug. 9. 00:26
 5/6 anonim ***** válasza:
"azért vagyunk akik, mert mertünk elsők lenni"
2018. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sosem én voltam a legjobb, de én tettem érte a legtöbbet. -Preston Burke
2018. aug. 23. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!