Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van olyan anime amiben a...

Van olyan anime amiben a főszereplő gonosz lesz?

Figyelt kérdés
Olyan animét keresek, amiben a főszereplő az elején kedves/vagy legalább is nem gonosz, viszont valami megrázó dolog folytán, megváltozik a személyisége, és gonosz lesz belőle. Mint pl: Code Geass (Bár itt nem történik semmi megrázó dolog)

2018. aug. 9. 01:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Naruto-ból Sasuke, bár ő kicsit furcsa az elején is.
2018. aug. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Yagami Light a Deat Note-ból valamennyire megfelel a kritérumnak.
2018. aug. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de nem értem miért írogatják ezeket még mindig az emberek, van olyan animés aki ezeket ne látta volna? :D
2018. aug. 9. 04:48
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Ezekkel talán tehetsz egy próbát:


Zankyou no Terror

Phantom: Requiem for the Phantom


Amúgy igen, találkoztam már olyannal, aki szereti az animéket, de a Death Note-ot még nem látta.

2018. aug. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Sunabouzu (Desert Punk)
2018. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

A kérdező kommentjére:


Mert ide javarészt pehelysúlyúak járnak, akik látták a legnépszerűbbeket, meg egy maréknyi véletlenszerű cuccot, aztán ha ajánlani kell, csak ebből tudnak dolgozni. Ezért van az, hogy az ajánlások négyötöde ugyanaz 40-60 cím.

2018. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

_OFF



@6 válaszoló: mi számít nálad "pehelysúlynak", és mi az ami nem az? Csak kiváncsiságból kérdem.



_ON

2018. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

#7

Akik maximum 150-200 animét láttak, de az erre irányuló kérdésekből ítélve az ide járók jellemzően még 100-at sem. De széleskörű tapasztalata igazán csak 400-600 körül kezd el lenni valakinek.

2018. aug. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Hintalow ***** válasza:
Hát nekem fogalmam sincs mennyi megnèzett cìmem van az elmúlt 18 ècből mióta animèt nèzek, de sok. Lehet, hogy pont ezèrt már össze is folynak kicsit, de n igazán tudok olyat mondani, amiben jófiúkènt indul a főhős, max olyat amiben már alapból antihős a main lead, na olyanból van dögivel ☺
2018. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azokra is kíváncsi vagyok! :D
2018. aug. 10. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!