Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem a “Távozz...

Tudnátok nekem a “Távozz tőlem sátán” című filmhez hasonló filmeket mondani? (Elsősorban pszicho horrorra gondolok)

Figyelt kérdés
Nagyon sok horrort láttam már, de az volt az első ami igazán hatott rám, és keresnék még ilyet

2018. aug. 11. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A boszorkány(nem annyira félelmetes de nagy a csattanója),Démonok között,Annabell,Az ördögűző, A rítus, Winchester- Szellemek háza, Tűnj el, Vaksötét,Rec, Az árva, Más világ(ez sem annyira horror de jó a hangulata),Ómen(Nem annyi horror de azért nagy klasszikus),Ördög,1408,A fekete ruhás nő(1-2),Mama,A szellemhajó,Halálhajó,Pokolba taszítva,The Vatican Tapes,Motel,Antikrisztus,Szodoma 120 napja (ez nem szellemes horror, ez valós esemény, ha nem bírod a durva kínzások ne nézd meg!!!),A démon arca. Most ennyi ugrott be hirtelen remélem tudtam segíteni ha kell még film írj tudok még párat!
2018. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a nagyrészét láttam, de a többire ránézek ;)
2018. aug. 14. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!