Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Le tudná valaki írni, hogy...

Le tudná valaki írni, hogy milyen sorrendben nézzem a Mostanáig Megjelent ‘Monogatari’ Szériát, lehetőleg eddig minden megjelent résszel együtt?!

Figyelt kérdés
Lehetőleg Évad+ OVA névvel együtt. Aki esetleg tudja, az érkezőket is odaírhatja

2018. aug. 11. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy elkészítették őket. Nem érdemes kronológiai sorrendben haladni, nem ad többet.
2018. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is megjelenési sorrendben érdemes nézni:


Bakemonogatari: 15 rész

Nisemonogatari: 11 rész

Nekomonogatari: Kuro: 4 rész

Monogatari Series Second Season: 23 rész

Hanamonogatari: 5 rész

Tsukimonogatari: 4 rész

Owarimonogatari (1. évad): 12 rész

Koyomimonogatari: 12 rész

Kizumonogatari: 3 külön filmből álló széria (részek sorrendben: Tekketsu-hen > Nekketsu-hen > Reiketsu-hen)

Owarimonogatari (2. évad): 7 rész (de sok helyen 3 részre osztva tették fel)



Hitagi Rendezvous


Ougi Dark

2018. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor ilyen sorrendben tolom le.
2018. aug. 12. 22:42
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak mi az a Hitagi+Ougi?
2018. aug. 12. 22:52
 5/8 A kérdező kommentje:
+a Monogatari Second Season nem 26részes? Ráadásul Ovák, speciálok fontosak?
2018. aug. 12. 23:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Eredetileg nem csak az anime évadjait írtam le, hanem azokon belül még a fejezetek neveit is, de végül inkább kitöröltem (mert igazából itt felesleges).

A Hitagi Rendezvous és az Ougi Dark az Owarimonogatari második évadának két részegysége, csak véletlen nem töröltem ki. Figyelmen kívül hagyhatod :)

2018. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, kösziii :). Akkor ha a fenn említett sorrendet követem, az teljesen elég?! :D
2018. aug. 12. 23:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Abban, amit leírtam minden rendes történetszál benne van, úgyhogy igen, ha ezeket megnézed, nem hagysz ki semmit :)


Az előbbi kérdésednél meg a félreértést az okozta, hogy a Monogatari Second Season 23 részes, viszont tartozik hozzá +3 összesítő rész, amik nem tesznek hozzá semmit, úgyhogy ki lehet őket hagyni.

Sok helyen úgy számozzák a részeket, hogy beleveszik az összesítőket is. Ebben az esetben az első összesítő rész a 6., a második a 11., a harmadik pedig a 16. rész lesz a 26-ból.

2018. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!