Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Trek rajongók vannak...

Star Trek rajongók vannak itt? Érdekel titeket a merchandishing (a filmmel kapcsolatos ajándék tárgyak)? Vagy esetleg van ilyen Trek fan ismerősöd?

Figyelt kérdés

Van-e, illetve milyen gyűjteményed a Star Trekkel kapcsolatban? Ha igen, szeretnéd-e még bővíteni? ((Vennél bármilyen Star Trek merchandishinget?))

Mit szólnál egy budapesti Star Trek kiállításhoz? Mennyi az a beugró, amit megfizethetőnek gondolnál rá? Mi az, amit az ésszerűség keretein belül, egy magán kiállításban szívesen látnál? ((Ne az amerikai, angliai stb. normákban gondolkodj, csak egy kisebb kiállításról lenne szó.))



#ajándéktárgy #Star Trek #Star Trek rajongók #merchandishing #Star Trek fanok #Star Trek fandom
2018. aug. 12. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Van egy Spock figurám, ami elmondja a leghíresebb mondatát :)

És egy-két dolgot még akár el is bírhatna a könyvespolcom... Szóval mondjuk, hogy igen, vennék.


És nyilván kiugranék örömömben kicsi bőröcskémből, ha lenne ily rendezvény. Beugró meg ilyen egy-két ezer forint? Mert gondolom onnantól még úgyis minden fizetős lenne bent? Szóval nem kellene a belépésért olyan sokat fizettetni...


Remélem sikerült segítenem rövidke válaszommal :)

2018. aug. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Mondhatni igen, kicsit segítettél. :)

Bár lennének többen, akik erre megadnák a választ. :)


Csak könyvekben gondolkodsz gyűjteményed bővítésével kapcsolatban? Magyar nyelvű Trek könyvekben tudnék esetleg segíteni.


Ami a beugrót illeti: nem tudom, mire gondolsz, amire belül még fizetni kellene, de az ezres -

összehasonlítva az ezzel való munkát, vért, és verejtéket, elég karcsúnak hat -, én amúgy 2-3 ezer közöttire gondoltam, ami felér egy mostani mozijegy árával...


Esetleg van valami ötleted, mit látnál szívesen, mit találnál érdekesnek egy ilyen kiállításban?

2018. aug. 14. 16:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, főleg könyvekben, esetleg egyéb használható dolgokban (póló, bögre, stb), mert bármennyire is szépek, a csak porfogónak vett tárgyakat annyira nem engedhetek meg magamnak :)


És építő jellegű ötletem nagyon nincs, sajnos, így ezen kérdésedre nem tudok választ adni.

2018. aug. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha megírnád melyik Star Trek könyveid vannak már meg, akkor tudnék segíteni a továbbiakban, amennyiben érdekel.

((Köszönöm az eddigi válaszaidat.)) :)

2018. aug. 16. 01:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Én pl szivesen látnék fém modelleket kiállítva.Régóta szemezek a bird of prey fém modellen hogy megvegyem-e.Nekem pl van egy bathletem is.
2018. szept. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát volt egy fém Bird-of Pray-em (meg egy Ent-D-m is), de sajna el kellett adnom őket, úgyhogy pont nem lennének már fém modellek kiállítva. A többi űrhajó modellem pedig mind műanyag.
2018. szept. 18. 02:43
 7/10 A kérdező kommentje:
Bat'leth az szuper! Én is sokáig szerettem volna, de már lemondtam róla.
2018. szept. 18. 02:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Szoktatok járni star trek találkozókra?
2018. szept. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, szoktunk. Sőt szerveztünk is éveken keresztül. :)
2018. szept. 25. 22:35
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem van pár ilyen Star Trek holmim (könyvek, figurák, modellek, stb), de inkább eladnám őket, minthogy még többet vegyek. (már a Star Trekkel se annyira foglalkozom és egyre inkább törekszem csak szükséges és hasznos tárgyakat birtokolni, minél kevesebb felesleges dolgot gyűjteni - éljen a minimalizmus - nem csak Marie Kondo miatt ,-)))


a nemrég végetért Star Wars kiállítást láttam, szerintem az se adott annyit, hogy értelme legyen. a Star Trek meg pláne szűk közönségnek érdekes. nem igazán hiszem, hogy egy klubtalálkozónál nagyobb szabású kiállítás Magyarországon üzletileg rentábilis lenne.


annak se látom sok értelmét, hogy valaki előre kiválogatva összegyűjtsön merchandising cuccokat eladásra. ma már minden megrendelhető bárki számára. nem látom sok értelmét, hogy a kis igényre létezzen egy magyar bolt, ami viszonteladóként a saját megélhetése miatt tovább drágítja az amúgy is drága és amúgy mindenki más számára ugyanúgy máshol elérhető dolgokat.


aki nem tudja megrendelni a termékeket ugyanonnan, ahonnan te meg tudod rendelni, az valószínűleg csak nem akarja eléggé. viszont azért meg nincs értelme egy boltot fenntartani, hogy emberek bemehessenek (de nem biztos, hogy fognak is), megnézik élőben, aztán vagy nem veszik meg mert, mégse tetszik, vagy inkább megrendelik a neten, mert tényleg jó, de annyival többet már nem ér nekik, amennyivel drágábban adod, mint egy netes bolt - ahonnan te is megrendelted.


ez a kiskereskedelmi boltoskodás még a lényegesen nagyobb közönséget érdeklő fényképezőgépekkel és informatikai eszközökkel is egyre kevésbé működik. ennyire réteg igényekkel meg szerintem még annyira sem.


de sok sikert, ha belevágnál.

2020. jan. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!