Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars: Lando Calrissian...

Star Wars: Lando Calrissian mitől pánszexuális? Miben nyilvánul ez meg nála a filmekben?

Figyelt kérdés
Volt valami közlemény hogy Lando amúgy pánszexuális. Ezt honnan lehet tudni, vagy mi jelentősége van egyáltalán?

2018. aug. 14. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem közlemény volt, hanem Jonathan Kasdan, a "Solo: Egy Star Wars történet" egyik írója azt mondta egy interjúban, hogy ő annak tekinti, amikor rákérdeztek. Később megkérdezték az őt alakító színészt is, és ő is azt mondta, hogy igen.


A közlemény az valamilyen mély meggyőződésre utal. Egyszerűen arról van szó, hogy megkérdeztek pár embert, és senki nem mondott nemet. Aztán ezt felfújta mindenki, hogy a Disney világuralmi tervei rá akarják erőltetni a beteges szexualitást a szegény gyermekeinkre!!!!!! Semmi ilyesmiről nincs szó. Ez nem a Disney-től származik, nem is a Lucasfimtől, de még csak nem is a rendezőtől.


És a filmben nincsen semmi jelentősége, ezért nem is kerül elő. Utólag került elő, hogy fun fact, az író ezt gondolja. Ha valaha írtál valamit akkor tudod, hogy az írónak sokkal többet kell tudnia a karakterről, mint az olvasónak/nézőnek, mert ez segít hogy emberibb legyen a viselkedése. Jó eséllyel Jonathan Kasdan meg tudná azt is válaszolni, hogy mit dolgoztak Lando szülei. Persze attól függ, hogy ő személy szerint hogy ír, nincsen egységes módszer. De ezek a háttérinfók csak a film mögötti kreatívokat segítik abban, hogy emberként tekintsenek a karakterekre, ne történet elemekként. Aztán amikor valaki felfed pár ilyet, akkor mindenki rögtön azt hiszi hogy egyenesen Bob Igertől jön az infó.

2018. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az égvilágon nincs semmi a filmben, ami erre utalna.
2018. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A pánszexualitás azt jelenti, hogy valakit nem érdekel a másik neme, hanem a személyiséghez vonzódik, Lando gyengéd érzelmeket táplált a droidja felé, így jelent meg a szexuális irányultsága a filmben.
2018. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
3-as na igen, csak a filmekben ennek elég kevés jele volt és ha KK nem mondja akkor senki még csak nem is gondol rá.
2018. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

4-es: hogy a fészkes fenébe jön ide Kathleen Kennedy? Értem én, hogy az új filmek utálóinak szemében ő maga a sátán, de olyan mondatokat ne adjunk már a szájába, amiket sose mondott. Jon Kasdan mondta azt, hogy szerinte Lando pánszexuális.


3-as: Lando és a droidja kapcsolata meg semmivel nem volt másabb, mint Anakin és R2 kapcsolata.

2018. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, gratulálok, észre sem vettem hogy elírtam (a j betű ugyebár a k mellett van :) )

De szerintem ezt te is nagyon jól tudod

JK, nem KK, nem is rá gondoltam btw

Másrészt nekem KK nem sátán, sőt a Solot sem tartom rossz filmnek (nem robolt le semmit a swből, a TLJ-vel ellentétben)

2018. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

Kathleen Kennedy a producere olyan filmeknek, mint az ET, Vissza a jövőbe, Jurassic Park, Schindler listája, Hatodik érzék, stb. stb. stb. stb. stb. George Lucas maga választotta, mert ő a legjobb. Le lehet szállni róla.


Ha nem tetszett az Utolsó Jedi(k), akkor Rian Johnsonnál kell kopogtatni. Állítólag elég aktívan válaszolgat Twitteren, bár én nem vagyok fent Twitteren úgyhogy nem tudom. Ha meg nem tetszett se a Solo, se az Utolsó Jedi(k), se a Zsivány egyes, se az Ébredő erő, akkor meg magadnál. Négy jó film, négy nagyon különböző film. Ha valakinek ekkora választékból semmi se jó, ott már vele van a gond.

És az Utolsó Jedi egyes szám. Hülye fordítók.

2018. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Másrészt meg a hsz-em lényege nem is ez volt, de gratulálok hogy sikerült észrevenni az egyetlen pontot amivel beszólhatsz a szemét fanboyoknak akik utálják a disney éra filmjeit (én még csak nem is utálom őket, kivéve az új trilógiát eddig, a solo és a rouge one tetszett a maga módján)
2018. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na közbe látom, a rogue one-t is elírtam, abba mikor akarsz belekötni?
2018. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nos, akkor elnézést kérek. Én tényleg meg voltam róla győződve, hohy Kennedy-re gondoltál :)
2018. aug. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!