Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars: Snoke legfőbb...

Star Wars: Snoke legfőbb vezér hogyan fog visszatérni?

Figyelt kérdés
Ugyebár Snoke visszatér, nem mintha eddig ne lett volna nyilvánvaló. De az a kérdés hogy ezt hogyan fogják úgy megoldani hogy hihető is legyen? Szerintetek hogyan fog visszatérni a legfőbb vezér?

2018. aug. 15. 00:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt semmi nyilvánvaló nincs ebben, nem törvényszerű hogy visszatérjen.

Ha meg igen, gyakorlatilag csak a rendező fantáziáján múlik a dolog, kismillió verziót el lehet képzelni. Én viszont arra voksolok hogy eleve nem is hozzák vissza. Minek? Gyakorlatilag töltelékkarakter, akinek két szerepe volt. Motiváció Kylo Ren megszületéséhez és az Első Rend megalapítása. Gyakorlatilag a továbbiakban nincs szükség a karakterre.

2018. aug. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd, ez egy troll, ugyanez a kérdező tette fel ezt a kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..


Egyértelműen trollkodik, én fogok a legnagyobbat röhögni mikor vége a 9. résznek és Snoke sehol nem lesz benne (igen, egy ideig én is teóriáztam de jelenleg elég kevés az esély hogy visszatérjen)

2018. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha Snoke visszatér, az maximum flashbackban lesz. Meghalt, fogadd már el
2018. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nem fog visszatérni, elég nagyot fogsz koppanni. Miért nem lehet ezt elfogadni?
2018. aug. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!