Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mamma mia 2 -ről vélemények?

Mamma mia 2 -ről vélemények?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon nagyon jó lett, imádom úgy mint az első részt is

2018. aug. 15. 01:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Kár volt rá pénzt áldozni.
2018. aug. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 veterán vas ***** válasza:
58%
Nekem csalódás volt az első rész után........
2018. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Borzasztó volt. Igénytelen.
2018. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jó nyilvan az elsőt azért nem lehet felül múlni, de szerintem igenis jó lett :)
2018. aug. 15. 21:53
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Részemről pedig felülmúlta az elsőt. Az elsőnek egy bugyuta története van és csak a zenei körítések jók benne. De a másodikat sikerült egy abszolút új és jobb szintre emelni, ami egyben drámát is tartalmaz. Az egyetlen gondom az vele, hogy a fiatal pár konfliktusát jobban ki kellett volna élezni.
2018. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Amióta egyre többet hallgatom a második rész zenéit illetve újra megnéztem a filmet , így mostmár én is úgy gondolom,hogy a második rész jobb lett! Imádom :)

Igen egyetértek ezzel is

2018. szept. 5. 22:56
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Személy szerint nekem kicsit jobban tetszett, mint az első. A hangulata más volt. Annak ellenére, hogy végig volt egy kis szomorúság benne, Donna halála miatt, engem nagyon megfogott az atmoszféra. Lily James, aki a fiatal Donnát játszotta pedig nagyon feldobta. Mondhatjuk úgy is, hogy vitte a hátán a filmet. Amanda Seyfried, az első részben tarolt, itt olyan semmilyen volt, de lehet ezért is, mert most nem rajta volt a hangsúly. Szóval nekem tetszett.
2018. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
2perc után elkapcsoltam.
2019. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor nemtudod mi a jó ;)
2020. jún. 19. 18:31
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszett. És még most is tetszik.

Azon a véleményen vagyok hogy a 2, jobb lett kicsivel. Igaz hogy musical de körbe lengi Donna hálálának az érzése.



Az egyetlen bajom ami nem is nagy baj, hogy az első részben Sammel találkozik elöször, aztán Bill, majd Harry.

A másodikban pedig elöször Harryvel találkozik majd őt követi Bill és csak harmadikként találkozik Sammel. Ez elhanyagolható dolog de akkoris szemetszuró.

2020. aug. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!