Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars The Old Republic az mi?

Star Wars The Old Republic az mi?

Figyelt kérdés
Ez egy másik Star Wars film? Mikor játszódik? Megkéne nézni? Ncoreról leszedhető? Mi ez? Miért nem tudtam erről eddig? Ki készítette?

2018. aug. 15. 16:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy ez valami gyenge játék... Pedig a Trailerek tök jól néztek ki
2018. aug. 15. 17:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy online MMO játék, az offline RPG Knights of the Old Republic I-II folytatása. Több ezer évvel játszódik a filmek előtt.
2018. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az eredeti Knights of the Old Republic I-II-t érdemes végigvinni, a legjobb Star Wars-történetek.
2018. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

,,Most nézem, hogy ez valami gyenge játék... Pedig a Trailerek tök jól néztek ki"


Egyáltalán nem gyenge, bár a KOTOR szintjét nem üti meg, a története elviszi a játékot. Az egyetlen hibája az undorítóan nagy mértékű korlátozás, de a sztorit ingyen is ki tudod játszani.

Viszont SW fanoknak mondhatni kötelező, legalább tanulnak valamit a legendákról is.

2018. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat neztem egy videot rola, nem tudom, h online mmo v offline singleplayerezet a csávó, de azt láttam ahogy végtelen mennyiségű ellenséget vágdos a kardjával
2018. aug. 16. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!