Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gyilkosság az orient expressze...

Gyilkosság az orient expresszen elolvassam vagy megnézzem?

Figyelt kérdés
2018. aug. 16. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Aki szeret olvasni, annak úgyis a könyv lesz a jobb, de micsods egybeesés, pont ma néztem meg, de az újabb változatát. A régebbit akartam, de azt valamiért nem engedte letölteni. Ha jól tudom azért az első feldolgozást tartják jobbnak, mert az utóbbi, amit én láttam semmi újat nem ad ahhoz képest, de egyébként nagyon tetszett. Tudom ajánlani.

Én azt mondom, hogy azt nézd/olvasd, amit jobb szeretsz. Ha filmezni szeretsz jobban nézd a filmet, ha olvasni, akkor olvasd. A csattanó csak egyszer működik! :)

2018. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindegy, mert számomra csalódás volt.
2018. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Hát én végül elolvastam és csak azután nétzem meg a filmet.

Az én utólagos vélemányem, hogy a könyv nagyon tetszett, borzongató volt és izgalmas, viszont a filmben csalódtam. Nagyon összecsapott és a lényeget lerendezik fél órában... és egy csomó mindent kihagyta és átírtak... ebben az esetben tényleg a könyv pártján állok. Még Poirot is egy teljesen más ember volt olvasva mint a filmben...

2018. aug. 20. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!