Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Darth Plagueis története igaz...

Darth Plagueis története igaz volt a Star Warsban?

Figyelt kérdés
Az jutott eszembe, hogy Anakinnal együtt a rajongók is elhitték Plagueis legendáját, a halhatatlanságról és az élet teremtéséről, pedig lehet hogy az egész átlátszó hazugság volt, hiszen Palpatineon kívül senki nem beszélt erről, ő pedig azért mondta el Anakinnak hogy megnyerje őt a sötét oldalnak. Kérdem én, biztos hogy igaz volt az amit Palpatine a mesteréről mondott? Persze nem arra gondolok hogy volt neki mestere vagy hogy így hívták-e, hanem hogy tényleg olyan erős volt-e hogy embereket hozzon vissza a halálból? Ki van ez fejtve valamilyen műben részletesebben?

2018. aug. 17. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ki van fejtve a Darth Plagueis című könyvben. Kreatív címadás. Én nem olvastam, csak tudom hogy létezik.
2018. aug. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írják igaz volt, a könyvében ki volt fejtve, bár már ez nem kánon, de én nem hiszem hogy a kreatívok fejében bármikor is megfordult volna az, hogy Palpatine csak hazudott Aninak :D
2018. aug. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

legfeljebb annyi,hogy plaguesnek egy robbanás miatt szétment a torka,vagy a gigája a nyaka kb.

és amikor már uralta a midiklorianokat,akkor évek alatt ugyan de újra teremtette az elhalt húsát és meggyógyult.

de holtat sose hozott vissza a könyvben,viszont valószínűleg képes lett volna rá egy frissen elhalttal.

2018. aug. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ugyan kimás beszélhetett volna róla? Palpatine volt az egyetlen, aki Sith minőségében ismerte.
2018. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

amúgy most eszembe jutott valami.

a könyvben plagues mesterének sunyiban volt még egy tanítványa.

ez a tanítvány rátámadt plaguesre aki legyőzte őt és ezek után kísérletezésre használta a figurát valami tartályban.

és ha jól emlékszem ez a forma számtalanszor belehalt a vele történtekben de plagues mindig visszahozta az életbe,úgy hogy visszakényszerítette a midiklorianokat a testébe.

2018. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy történt a könyvben igen, de ahogy már írták az nem kánon, szóval jelenleg semmi infók sincs erről a figuráról. Akár hazudhatott is Palpi Aninak, pont jókor jött neki ez a sztori.
2018. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!