Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani sorozatokat/...

Tudnátok ajánlani sorozatokat/filmeket?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat, mert nehéz eset vagyok... :D


Olyan sorozatot/filmet keresek, ami:


-Romantikus


-elvont


-kicsit drámai


-nem tabu benne a szexualitás (mint például a nimfomániás filmben vagy a Loveban)


-Nem szappanopera


-lehet homoszexuális témájú is


és ilyen hasonló dolgok. ha ezekből 2 már megvan egy filmben akkor jöhet.


Imádtam a 13 reasons why 1. évadát, de a 2. évadba inkább bele se kezdtem, a nimfomániás és a love filmet is nagyon szerettem de a portugál/Brazil meleg filmeket is megérintettek és a netflix sorozatokat pedig szinte kivétel nélkül szeretem. Nem baj ha beteg és rohadt elvont, mert szinte az összes beteg és másnak unalmas francia filmet szeretem. szóval minél nagyobb trash, nekem annál jobban tetszik.


Előre is köszönöm :)



2018. aug. 19. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Testvérek (2009)
2018. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez tetszik! Köszönöm :)
2018. aug. 19. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia:)

A Skam nagyon jó sorozat. Ez igaz, nem horror, elvont, beteg sorozat, de a romantika,dráma és homoszexualitás meg van benne rendesen. Én imádtam minden évadát, és ne rettentsen el az hogy norvég, mert ettől függetlenül sok amerikai filmet lepipál. Kezdj bele, szerintem jó.

2018. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Ez is nagyon tetszik 😍
2018. aug. 27. 12:23
 5/6 valaszoloknokedli válasza:
Fiúk a klubból. Teljesen homoszexuális témájú a film :) szerintem tetszeni fog 😬
2018. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hogy_tudnák válasza:
Boku no pico!!! csak ajánlani tudom!!! feltéve ha nem irtózol az animált mozgókép szériáktól;)<3
2018. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!